Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

19 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відзначили команду митців, які працювали над створенням Новорічного дива

У Кременчуці відзначили команду митців, які працювали над створенням Новорічного дива

Лютий 01, 2019

 

Кременчуцька ялинка - 2019 назавжди залишиться в історії нашого міста. Її образ прикрашатиме фото та відео зйомки, зроблені напам’ять,   шпальти газет, соціальні мережі, тощо. Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради зібралися учасники найчарівнішого свята зимового сезону, щоб пригадати цікаві моменти Новорічних і Різдвяних святкувань, відзначити тих, хто створював Новорічну казку для кременчужан і гостей міста.  

Звертаючись до присутніх, міський голова Віталій Малецький висловив слова вдячності всім причетним до створення новорічного дива, завдяки рукам і ідеям яких Ялинка Кременчука другий рік поспіль вдруге визнається «Кращою ялинкою України», а святкування третій рік поспіль  проводяться на європейському рівні за європейськими технологіями.   Керівник міста відмітив, що від Новорічної ялинки виграли всі – і ті, хто прийшов переглянути міську новорічну казку, і ті, на чию адресу до цих пір лунають схвальні відгуки за її створення. Він звернувся з проханням до організаторів свята, до всіх жителів міста, ділитися своїми  новими ідеями, бо підготовка до Нового Року - 2020 вже розпочалася. 

Керівник міста наголосив, що Новорічна ялинка – 2019 року стала певною перемогою Кременчука в розвитку Новорічної індустрії міста. Цього річ ми побачили як чудова ідея зі створення Новорічної казки поширилася на Молодіжний, де було встановлено прекрасну ялинку з Різдвяним містечком.  Віталій Малецький  висловив сподівання, що ця прогресивна практика в наступні роки знайде своє продовження в інших мікрорайонах Кременчука, де теж сяятимуть вогні сучасних Новорічних ялинок.

На заході учасників створення Новорічної казки Кременчука було нагороджено грамотами та подяками виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. У свою чергу  вони ділилися враженнями від своєї участі в Новорічних святкуваннях і пропонували ідеї на майбутнє.

 

Теги: #Новини

Фотогалерея