Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

19 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав пройде мітинг-пам`яті

У Кременчуці в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав пройде мітинг-пам`яті

Лютий 12, 2019

15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, пройде мітинг на честь усіх військовослужбовців, які захищали народи світу від прояву тероризму.

 Під час виконання інтернаціонального обов’язку та миротворчих місій у понад двох десятках країн планети, представники українського війська проявляли мужність, героїзм і звитягу, демонструючи високий гуманізм, милосердя та людяність.

Ми з  глибокою шаною  схиляємося перед пам’яттю тих, хто загинув під час виконання свого військового обов'язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані. Із цього  найкривавішого військового конфлікту ХХ століття додому не повернулося 20 наших земляків.  Ми завжди пам’ятатимемо  про їх подвиг, який вони здійснили заради мирного майбутнього.     

 Шановні жителі Кременчука! Мітинг-пам`яті відбудеться 15 лютого в  парку «Воїнів-інтернаціоналістів»  біля пам’ятника «На Афганській стежині» о 10.00 годин.

Теги: #Новини