Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці компанія «Данон» в Україні відкрила нову лінію фасування «Ампак»

У Кременчуці компанія «Данон» в Україні відкрила нову лінію фасування «Ампак»

Липень 09, 2019

Сьогодні на заводі «Данон Кремез» було відкрито нову лінію фасування «Ампак». Лінія передбачена для упакування молочної продукції в преформовані стакани, що  відповідає вимогам сучасного ринку, бажанню компанії розробляти інноваційні продукти.

Участь у відкритті фасувальної лінії взяли  міський голова Віталій Малецький, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заступник міського голови Дмитро Кравченко. Компанія «Данон» в Україні на заході була представлена її генеральним директором Наталі Алігер, операційним директором Борисом Жигаловим і директором заводу «Данон Кремез»  Оленою Гайдуковою.

На відкритті нової фасувальної лінії «Ампак» на заводі «Данон Кремез»  міський голова Віталій Малецький подякував компанії «Данон» в Україні  за те, що вона постійно інвестує значні кошти в кременчуцьке виробництво молочної продукції. Ми бачимо постійну динаміку в розвитку та удосконаленні технологічних процесів, які позитивно впливають на якість молочного продукту. Компанія «Данон» в Україні є одним з кращих роботодавців та сумлінним платником податків. А кількість та якість товарів, що виробляються на заводі «Данон Кремез», позитивно відображаються на якості життя не тільки  працівників компанії, а й вцілому кременчуцької громади.  

Керівник міста висловив сподівання, що компанія і в подальшому розвиватиметься,  а міська влада готова в цьому їй допомагати. Водночас, він висловив слова подяки керівництву компанії «Данон» в Україні за соціальне партнерство, в результаті якого народжуються та реалізовуються проекти, пов’язані з розвитком соціальної інфраструктури Кременчука.

Генеральний Директор Данон в Україні Наталі Алькер зазначила, що оснащення виробництва новою лінією  створює додаткову можливість для розробки  нових смаків, які реалізовуватимуться як на внутрішньому ринку, так і в країнах  ЄС. Тому мова йде не тільки про збільшення потужностей заводу, а і розширення R&I можливостей компанії. Наталі Алькер підкреслила, що проект із встановлення та використання  лінії є показовим для «Данон» в Україні. Якщо він дасть очікувані результати, то компанія розглядатиме й інші проекти з розширення потужностей заводів в Україні, в тому числі і у Кременчуці.

Директор заводу «Данон Кремез» Олена Гайдукова звернула увагу на те, що команда реалізувала проект із встановлення та запуску лінії за 6 місяців. Це прекрасний результат для проекту такого масштабу. Щоб забезпечити роботу лінії, на заводі було відкрито  12 нових робочих місць. Окрім того вона підкреслила, що дотримуючись бачення «One Planet. One Health», в «Данон» особливо уважно ставляться до питань ефективного використання ресурсів. У зв’язку з цим на лінії фасуватиметься продукція у поліпропілен. Цей матеріал на 100% підлягає вторинній переробці.

Теги: #Новини

Фотогалерея