Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 5 вересня дається старт «Громадському бюджету - 2020»

5 вересня дається старт «Громадському бюджету - 2020»

Вересень 05, 2019

До уваги активних жителів міста! У Кременчуці можливості реалізації громадських ініціатив значно розширені.  

Наступного року, в рік реалізації громадських проектів, прийом яких розпочато 5 вересня, з міського бюджету буде виділено 10 млн. грн.. Це на 4 млн. грн. більше, ніж у попередній період.

Відтепер подавати ідеї можуть усі, кому є більше 14 років. Потенційний автор може подати до 4 проектів (максимум по 1 проекту в кожній з категорій).

Голосування за обрання переможців «Громадський бюджет» триватиме упродовж 1 місяця. Свій голос на користь того чи іншого проекту учасники голосування можуть як через сайт, так і через департамент «ЦНАП», управління по роботі із  зверненнями громадян виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та контакт-центри.

Громадські ініціативи можна подавати в таких категоріях: комунальні проекти в комунальних закладах відкритого типу, малі проекти в 11 секторах міста та соціальні. Також збільшена кількість переможців в категорії «Великі проекти» - до 2 переможців, в категорії «Комунальні проекти» - до 5 переможців, в категорії «Соціальні проекти» - до 2 переможців. Кількість проектів переможців в категорії «Малі проекти» не змінюється.

Більш детальна інформації, зокрема по термінам і етапам реалізації «Громадський бюджет 2020»,   розміщена на платформі реалізації ідей для покращення міста за посиланням:  https://kremen.pb.org.ua/

 

Шановні кременчужани! Якщо ви маєте цікаві ідеї, які бажаєте втілити в своєму найближчому оточенні, формуйте їх в проекти та беріть участь у конкурсі партисипаторних практик «Громадський бюджет».

Теги: #Новини