Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчук готується до зустрічі учасників ІІІ Міжнародного бізнес-форуму «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом»

Кременчук готується до зустрічі учасників ІІІ Міжнародного бізнес-форуму «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом»

Вересень 06, 2019

20 вересня у Кременчуці проходитиме ІІІ Міжнародний бізнес-форум «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом». Учасники форуму працюватимуть за адресою пл. Перемоги, 2. Початок заходу о 10:00 год..

Форум проводиться Кременчуцькою міською радою, Інститутом розвитку Кременчука, Кременчуцьким відділенням Полтавської ТПП за підтримки Проекту ПРОМІС та Посольства Литовської Республіки в Україні.

У рамках форуму заплановані наступні секційні засідання:

1) Актуальні тенденції розвитку сучасних міст.

2) Міжнародне співробітництво, як каталізатор економічного розвитку регіонів та громад.

3) Розвиток туризму як економічного пріоритету та привабливої галузі для інвестування.

На форум запрошуються  представники державних та місцевих органів влади України, підприємці і промисловці, науковці, іноземні дипломати, представники від міст-побратимів.

 

Зареєструватися на участь  у формі необхідно за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScL0vLrSZ4vZFOrkfz1VgDIEmneDwp-gmbxNnzn4vR1WSvYMw/viewform до 15 вересня 2019 року.

 

Всі організаційні питання, пов’язані з проведенням форуму, покладені на КП «Інститут розвитку Кременчука» (директор Андрій Мельник, e-mail: kremen.invest@gmail.com, тел. 0672471127).

Теги: #Новини