Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> РОЗМІР ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАМІСТЬ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ ПУТІВКИ ДЕЯКИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН У 2019 РОЦІ

РОЗМІР ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАМІСТЬ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ ПУТІВКИ ДЕЯКИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН У 2019 РОЦІ

Січень 09, 2019

Відповідно до законодавства України особи з інвалідністю внаслідок війни, особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особи з інвалідністю з дитинства мають право на одержання грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки.
Середня вартість путівки для виплати грошової компенсації обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні)розміру одного прожиткового мінімуму, встановленого законом про Державний бюджет на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність. 
Так, в 2019 році, в зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму середня вартість путівки для виплати компенсації збільшилась та становить 524 грн.
Нагадуємо, що грошова компенсація виплачується:
- Особам з інвалідністю внаслідок війни та особам з інвалідністю, зазначеним у статті 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" – за місцем перебування на обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань. Грошова компенсація у 2019 році виплачуватиметься у таких розмірах: особам з інвалідністю I і II групи – 524 грн.; особам з інвалідністю III групи - 393 грн.
- Особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства – за місцем перебування на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, якщо вони протягом трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу. Грошова компенсація за путівку нараховується і виплачується в таких розмірах (округлених до однієї гривні): особам з інвалідністю I та II групи - 393 грн., III групи - 262 грн. 
За більш детальною інформацією з питання виплати грошової компенсації осіб, які зареєстровані в Крюківському районі м. Кременчука просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: вул. І.Приходька, 90, тел. 6-21-95, та осіб, які зареєстровані в Автозаводському районі м. Кременчука – до управління соціального захисту населення за адресою: пр. Свободи, 66, тел. 75-86-82.

Фотогалерея