Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> 9 членів сімей загиблих в Республіці Афганістан отримають матеріальну допомогу з міського бюджету

9 членів сімей загиблих в Республіці Афганістан отримають матеріальну допомогу з міського бюджету

Січень 17, 2019

 

17 січня 2019 року відбулося засідання комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасникам-добровольцям антитерористичної операції, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членам сімей загиблих в Республіці Афганістан – мешканцям м. Кременчука.

У рамках засідання було розглянуто подання від громадської організації «Кременчуцька спілка ветеранів війни в Афганістані» на виплату одноразової матеріальної допомоги 9 членам сімей загиблих в Республіці Афганістан, яке надійшло до департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, та 1 заяву з відповідним пакетом документів, що надійшла до відділу по роботі із зверненнями громадян виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. 

Комісія за результатами розгляду заяв та поданих документів прийняла рішення про доцільність надання грошової допомоги 9 членам сімей загиблих в Республіці Афганістан та 1 заявнику, на загальну суму 120 000,00 грн.