Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> ПЕРШІ 20 ПОСВІДЧЕНЬ НОВОГО ЗРАЗКА ВИДАНО ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

ПЕРШІ 20 ПОСВІДЧЕНЬ НОВОГО ЗРАЗКА ВИДАНО ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Березень 03, 2019

У минулому році року Уряд затвердив новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнбильської катастрофи, та іншим категоріям громадян (постанова Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551).
Порядком було затверджено нові зразки бланків посвідчень для постраждалих громадян, віднесених до категорії 1, у яких передбачено розмежування за категоріями «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» та «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи», а також нові зразки бланків посвідчень для осіб, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт (категорія 1, 2 або 3) і постраждалим від радіаційного опромінення.
Також Порядком було передбачено створення регіональних комісій з визначення статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рішеннями яких і мають видаватися посвідчення нового зразку.
На даний час регіональна комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших категорій громадян, розглянула документи, направлені управліннями соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського району та видала перші 20 посвідчень нового зразка.

Контактні дані для отримання більш детальної інформації:

Автозаводський район: проспект Свободи, 66, 
тел. (0536)758680
Крюківський район: вул. Івана Приходька, 90, 
тел. (0536)62144.