Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

26 °C
Графік прийому виборців депутатами VIII скликання Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Територіальний округ № 1

Прізвище, ім’я та по батькові / Політична партія 

від якої обрано депутата

День прийому

Час прийому (год)

Місце прийому

контакт  – центру

Телефон

 

Ющенко

Олександр

Петрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

1 та 3

середа

щомісяця

З 15.00

до 17.00

 

Приймальня Народного депутата України Мовчана Олексія Васильовича

Вул. Перемоги, буд. 9/1.

 

 

 

(063)6563132

 

Бокован

Микола

Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ»

1

вівторок

щомісяця

 

З 15.00

до 17.00

 

Вул.Троїцька,буд.23/33

 

 

 

 

(096)8873770

 

Чернишова

Вікторія

Валеріївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ»

1

вівторок

щомісяця

 

З 15.00

до 17.00

 

Вул.Троїцька,буд.23/33

 

 

 

 

(098)4153593

 

Алєксєєв

Євгеній

Олександрович

Політична партія

«Рідне місто»

 

 

1 та 3

вівторок

щомісяця

 

 

 

З 17.00

до 18.30

 

 

 

Вул. Соборна, буд.7

(громадська приймальня

ПП «Рідне місто»)

 

 

(068)7192537

 

Котляр

Віталій

Юрійович 

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Щодня

(з понеділка

по

п’ятницю)

 

З 09.00

до 17.00

 

 

Громадська приймальня  депутата

Вул. Соборна, буд. 4/28

 

 

 

 

(067)4442500

 

1 та 3

четвер

щомісяця

 

З 16.00

до 18.00

 

Просп. Лесі Українки, буд. 24

(приміщення контакт-центру № 1)

1

 

(067)5301350

(контакт- центр)

 

2 та 4

четвер

щомісяця

 

З 16.00

до 18.00

 

Просп. Лесі Українки, буд. 72

(приміщення контакт-центру № 3)

3

 

(067)5301538

(контакт- центр)

 

 

Шляхова

Ольга

Олегівна

політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

3

четвер

щомісяця

 

 

З 14.00

до 15.00

 

 

Вул. Першотравнева, буд.43

 

 

 

(097)5220502

 

Лазоренко

Богдан

Русланович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

 

1 та 4

середа

щомісяця

 

З 10.00

до 18.00

 

 

Просп. Свободи, буд. 58/2,

ПК «КрАЗ» (кабінет № 6)

 

 

(097)9077962

Останній

понеділок

щомісяця

 

З 16.00

до 19.00

 

Вул. Троїцька, буд. 33 (офіс адвоката), 1 поверх

 

 

ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ

Виборча дільниця №531040
Центр - вул. Першотравнева, 20,м. Кременчук, Полтавська обл., 39600(Університет ім. М.Остроградського, корп. 1, хол)
м.Кременчук – вул.Лейтенанта Покладова  (вул.Карла Маркса): 4–6/24; вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 9; вул.Перемоги: 8–10, 12; вул.Першотравнева: 17/2, 18А, 19, 19 к.2, 19 к.3, 19 к.4, 19 к.5, 19 к.6, 19 к.7, 19 к.8, 19 к.9, 19 к.10, 19 к.11, 19 к.12, 19 к.13, 19 к.14, 19 к.15, 19 к.16, 19 к.17, 19 к.18, 19 к.19, 19 к.20, 19 к.21, 19 к.22, 19 к.23, 19 к.24, 19 к.25, 19 к.26, 19 к.27, 19 к.28, 19 к.29, 19 к.30, 23, 25, 27, 29/5, 31/6, 33, 33 к.3, 33 к.4, 33 к.5, 33 к.6, 33 к.7, 33 к.8, 33 к.9, 33 к.10, 33 к.13, 33 к.14, 33 к.15, 33 к.16, 33 к.17, 33 к.18, 33 к.19, 33 к.20, 33 к.23, 33 к.24, 33 к.25, 33 к.26, 33 к.27, 33 к.28, 33 к.29, 33 к.30, 37, 37 к.3, 37 к.4, 37 к.5, 37 к.6, 37 к.7, 37 к.8, 37 к.9, 37 к.10, 37 к.11, 37 к.12, 37 к.13, 37 к.14, 37 к.15, 37 к.16, 37 к.17, 37 к.18, 37 к.19, 37 к.20, 37 к.21, 37 к.22, 37 к.23, 37 к.24, 37 к.25, 37 к.26, 37 к.27, 37 к.28, 37 к.29, 37 к.30, 39, 39 к.3, 39 к.4, 39 к.5, 39 к.6, 39 к.7, 39 к.8, 39 к.9, 39 к.10, 39 к.13, 39 к.14, 39 к.15, 39 к.16, 39 к.17, 39 к.18, 39 к.19, 39 к.20, 39 к.23, 39 к.24, 39 к.25, 39 к.26, 39 к.27, 39 к.28, 39 к.29, 39 к.30, 41/3; вул.Театральна  (вул.Воровського): 1, 4, 5, 21, 23/2; вул.Українська: 10/2

Виборча дільниця №531041
вул.Лейтенанта Покладова  (вул.Карла Маркса), 8, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (ліцей №10 «Лінгвіст», 2 поверх, актова зала).
м.Кременчук – бульв.Пушкіна, вул.Академіка Маслова (вул.Радянська): 2–10; вул.Лейтенанта Покладова  (вул.Карла Маркса): 3, 7–10Б, 12, 14, 16, 18/14; вул.Миколи Залудяка, вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 11, 11А, 13, 15, 17; вул.Перемоги: 14, 16, 22, 24; вул.Соборна  (вул.Леніна): 22/19.

Виборча дільниця №531042

вул.Першотравнева, 13, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (ліцей №4 «Кремінь», хол).

м.Кременчук – вул.Генерала Жадова, вул.Перемоги: 1–7, 18–18 к.30, 20; вул.Першотравнева: 1, 1Б, 1В, 2, 2Е, 3, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12Б, 13, 14, 15, 15/1, 16; пров.Поштовий.

Виборча дільниця №531043

вул.Миколи Залудяка, 5, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (Дитячо-юнацька спортивна школа №2, спортивний зал, 1-й поверх).

м.Кременчук – вул.Академіка Маслова (вул.Радянська): 13/9–16, 18, 20, 22, 24, 26–26/6; вул.Івана Мазепи (вул.Бутиріна): 2/34, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22/9, 24, 26; вул.Ігоря Сердюка (вул.Жовтнева): 1, 2/30, 3, 4, 4/11, 5, 6, 7, 8, 9, 10/25, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29/11; вул.Лейтенанта Покладова  (вул.Карла Маркса): 11/29; вул.Перемоги: 26, 32А–32/3; вул.Соборна  (вул.Леніна): 3, 3А, 4/28, 5/9, 6/7, 8/18, 10/7, 12/16; вул.29 Вересня: 2/25–10/24.

Виборча дільниця №531044

вул.Троїцька (вул.Красіна), 3, м.Кременчук, Полтавська обл., 39605 (Міський спортивно-технічний клуб «Дніпро» ТСОУ, хол).

м.Кременчук – вул.Гоголя: 1–5; вул.Коцюбинського: 1–14/8; вул.Перемоги: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23/10; вул.Троїцька (вул.Красіна): 1, 2, 3, 4, 5, 7/5; вул.1905 року: 1–4; пров.Дмитра Тьомкіна (пров.Крупської).

Виборча дільниця №531045

вул.Гоголя, 5, м.Кременчук, Полтавська обл., 39605 (Льотний коледж, учбовий корпус, І-й поверх).

м.Кременчук – вул.Академіка Маслова (вул.Радянська): 17/9, 19, 21, 23, 25, 27–56/22; вул.Гоголя: 7/44–25; вул.Івана Мазепи (вул.Бутиріна): 7, 13, 15, 17; вул.Коцюбинського: 16/9–20; вул.Перемоги: 25, 31/2, 33/14–64/16; вул.Софіївська (вул.Чапаєва): 1А, 1/48, 2/50, 3, 4, 5, 6, 7, 7/38, 9, 10, 11, 12, 12/36, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 28; вул.Троїцька (вул.Красіна): 9, 9/16, 11, 12/52, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/46, 23, 23/33, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37А, 37В, 37/49, 38, 40, 40А; вул.1905 року: 6, 8–10, 12, 14, 16–16/64, 18, 20, 22–22/56, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40–40/53; вул.29 Вересня: 13, 21.

Виборча дільниця №531046

вул.29 Вересня, 11/19, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (виробничо-торгівельна фірма «Кремтекс», хол).

м.Кременчук – вул.Івана Мазепи (вул.Бутиріна): 25, 28, 30; вул.Ігоря Сердюка (вул.Жовтнева): 31/16; вул.Лейтенанта Покладова  (вул.Карла Маркса): 13, 15–15/29В, 17–18, 19–36; вул.Майора Борищака (вул.Цюрупи): 6/20; вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 21/35, 23, 23/8, 25, 27, 27Б, 29, 29/35, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/66, 43, 45, 47, 47/54; вул.Софіївська (вул.Чапаєва): 34/16, 36, 37, 38, 38/19, 39, 40, 41, 41/26, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/33, 51, 51/1, 51/2, 53, 55, 55/35; вул.Троїцька (вул.Красіна): 39/32, 41, 42, 42/20, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/43, 50, 52, 54, 54/27, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66, 66/41; вул.1905 року: 42/29, 44–54/47; вул.29 Вересня: 12, 14–18А.

Виборча дільниця №531047

вул.Шевченка, 66/2, м.Кременчук, Полтавська обл., 39617 (дитячий садок №32, спортивна зала, 1-й поверх).

м.Кременчук – вул.Богдана Хмельницького: 1Л, 3, 5–5Г, 22/1–58/2; вул.Іллі Ткаченка: 1/22–1/96, 3, 5, 7, 9, 11, 13–13/1, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–31/1, 33–33/2, 35, 37, 39, 41–43, 45, 47, 49, 50/11–51, 53, 55–55/103; вул.Кривушанська, вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 74/45, 80/1, 82, 83/41, 84/36, 85, 87, 88/37, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95/34, 96/2, 97/35, 99, 101, 101А, 102, 103, 105, 109, 129; вул.Недогарська: 1/7–25/13; вул.Нова, вул.Новоселівська, вул.Прирічна, вул.Ромоданівська, вул.Тракторна, вул.Шевченка: 103/55, 105/14, 105/14 к.Д-1, 107/13, 109, 109А, 111/48, 113/49, 119/12, 121/5, 123, 125, 127, 129, 131, 133; вул.8 Березня (вул.8-го Березня): 1/32–49/113; пров.Богдана Хмельницького, пров.Іллі Ткаченка, пров.Марини Раскової: 1–6/1, 8, 10, 12/119;  пров.Недогарський, пров.Новий, пров.Прорізний: 1/80–14/105; пров.Черкаський, пров.8 Березня, проїзд 8 Березня (проїзд 8-го Березня)

Виборча дільниця №531048

вул.1905 року, 21, м.Кременчук, Полтавська обл., 39605 (Кременчуцький хлібокомбінат, червоний куток).

м.Кременчук – вул.Богдана Хмельницького: 2/2, 4–4/2, 6, 8, 10, 12–16, 18–20; вул.Генерала Ірінєєва: 1/68, 3, 5, 7, 9–27/21; вул.Горького: 23, 29, 33, 39, 40/39, 41, 42; вул.Дмитра Демидюка (вул.Гаєвського), вул.Іллі Ткаченка: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28–28/1, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46/90, 48, 50, 52/8, 54/2–54/21, 56/24–73; вул.Махоркова, вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 51, 53, 55, 57, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/2, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71/2, 72/32, 73/1, 75, 75/2, 76, 77, 79, 81/30; вул.Садова, вул.Сумська: 5, 11/87–38/25, 41–45, 47, 49–57, 59, 61; вул.Шевченка: 68/1, 70/10, 72/13, 74, 74А, 76, 76А, 78/12, 80, 82, 84, 86, 87/11, 88, 89, 90, 91/10, 92/57, 93/3, 94, 95, 95/2, 96, 97, 98/16, 99, 100, 100/15, 101/44, 102, 104, 106/50, 108/51, 110, 112, 114/14, 116/7, 118, 118А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148; вул.1905 року: 7, 11–11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–37, 39; вул.8 Березня (вул.8-го Березня): 50/106–70; пров.Герцена, пров.Марини Раскової: 7/116, 9, 11, 13–26/44; пров.Прорізний: 15/100–37; пров.Сумський, пров.Щеміловський.

Виборча дільниця №531049

вул.Богдана Хмельницького, 66, м.Кременчук, Полтавська обл., 39603 (школа №2, хол).

м.Кременчук – вул.Богдана Хмельницького: 7, 9, 11, 17, 62/1–152/2; вул.Бригадна: 2/5–23, 24–28, 30, 32; вул.Гійома Боплана (вул.Червонопрапорна): 1/112–60, 61, 63, 65–65/24; вул.Затонна, вул.Короленка, вул.Лугова: 1–20А; вул.Недогарська: 27/13–43/7; вул.Проектна, вул.Раїси Кириченко (вул.Щербакова): 2/152, 4, 6, 8, 10, 12, 14–14/21, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48–48/30, 50; вул.Сєдова: 2/27–21, 23; вул.Цимлянська, пров.Водний, пров.Гійома Боплана (пров.Червонопрапорний), пров.Затонний, пров.Зв’язковий: 2/41–28; пров.Зелений, пров.Набережний, пров.Нечая: 3–19; пров.Проектний, пров.Резервний, пров.Річковий, пров.Центральний, проїзд Громадянський, проїзд Зв’язковий, проїзд Річковий, проїзд Сєдова, тупик Бригадний, тупик Зв’язковий, тупик Резервний.

Виборча дільниця №531050

вул.Юрія Кондратюка (вул.Ревенка), 7А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39603 (Філія ПАТ ДПЗ Корпорація України (Кременчуцький КХП, хол).

м.Кременчук – вул.Богдана Хмельницького: 154/1–276; вул.Ботанічна, вул.Бригадна: 23/15, 29/14, 31/17, 33–68/39; вул.Весняна, вул.Вітчизняна, вул.Гійома Боплана (вул.Червонопрапорна): 60А–60Б, 62, 64, 66–92; вул.Громадянська, вул.Каховська, вул.Кільцева, вул.Кооперативна, вул.Лугова: 22–52; вул.Пирогова, вул.Пугачова, вул.Раїси Кириченко (вул.Щербакова): 1/154, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–108; вул.Сєдова: 22, 24–49/40; вул.Юрія Кондратюка (вул.Ревенка), пров.Бакинський, пров.Бар’єрний, пров.Бригадний, пров.Градизький, пров.Дачний, пров.Західний, пров.Зв’язковий: 46–55/15; пров.Квітковий, пров.Кооперативний, пров.Липневий, пров.Луговий, пров.Макаренка, пров.Нечая: 21–49/36; пров.Пирогова, пров.Пугачова, пров.Сєдова, пров.1-й Весняний, пров.2-й Весняний, пров.2-й Макаренка, проїзд Бригадний, проїзд Весняний, проїзд Дачний, проїзд Луговий, проїзд Пугачова, проїзд 1-й Макаренка, проїзд 2-й Макаренка, тупик Спокійний (тупик Ревенка), 6-й водозабірний майданчик.

Виборча дільниця №531051

вул.Лікаря Богаєвського (вул.40-річчя Жовтня), 60/1, м.Кременчук, Полтавська обл., 39617 («Кременчуцька перша міська лікарня», актова зала).

м.Кременчук – вул.Бетонна: 2/3–58/2; вул.Гранітна, вул.Данила Сущинського, вул.Криворудна, вул.Лікаря Богаєвського (вул.40-річчя Жовтня): 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/3, 38/2, 40/1, 42, 42 к.літ. Б, 42Б, 42/1, 44, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 54Б, 56, 58/2, 58/3, 60/1; вул.Миколи Левуна, вул.Переяславська: 83, 85, 87, 89, 91, 93А, 93/24, 97, 99, 101, 107, 113, 113/2, 115, 117, 117/10, 118/55, 120, 122/12; вул.Підгірна: 1–11/95Б, 14, 16, 18, 20, 24/93; вул.Скеляста (вул.Скалиста): 14, 16, 18, 22–24, 26–37; вул.Сумська: 83–99/81; вул.Хорольська: 13/79–49, 51–81, 83, 85, 87, 89–89А, 91, 93–95, 97/6; пров.Бондарський, пров.Валерія Брюсова, пров.Кар’єрний, пров.Козачий, пров.Миргородський: 3–5/1, 9–11; пров.Солдатський: 1–57/4; пров.Степана Бандери (пров.Жовтневий): 9–13, 15–40/40; пров.Стрілецький: 6/97, 10, 12, 16–18; пров.Фабричний, пров.Червоний, тупик Козачий.

Виборча дільниця №531052

тупик 7-й Хорольський, 1, м.Кременчук, Полтавська обл., 39603 (завод залізо-бетонних виробів №2, їдальня).

м.Кременчук – вул.Бетонна: 60/1–124/2; вул.Рудникова, вул.Хорольська: 82/9, 84/2, 86/1, 88, 90–90/2, 92/2, 96, 99/5–209/6; пров.Захисний, пров.Солдатський: 59/3–123/4; пров.Сорочинський, пров.Стрілецький: 9, 11, 13; тупик 1-й Хорольський, тупик 10-й Хорольський, тупик 2-й Хорольський, тупик 3-й Хорольський, тупик 4-й Хорольський, тупик 5-й Хорольський, тупик 6-й Хорольський, тупик 7-й Хорольський, тупик 8-й Хорольський, тупик 9-й Хорольський.

Виборча дільниця №531053

вул.Горького, 48/75, м.Кременчук, Полтавська обл., 39617 (Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628, актовий зал).

м.Кременчук – вул.Генерала Ірінєєва: 2/66, 4, 6, 8/19; вул.Горького: 17; вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 54; вул.Сумська: 3, 6–6Б; вул.Троїцька (вул.Красіна): 61/52, 61/52 к.1, 61/52 к.2, 63/62, 65, 67, 69/15, 71/73; вул.Шевченка: 64, 66/2, 73, 75, 77, 77А, 79, 79/1, 81, 81А, 83, 85А, 85/1А, 85/8; вул.1905 року: 43; тупик Сумський.

Виборча дільниця №531054

вул.Троїцька (вул.Красіна), 103, м.Кременчук, Полтавська обл., 39617 (ліцей імені А.С.Макаренка, їдальня).

м.Кременчук – вул.Горького: 20/1, 22, 24, 26, 28, 36Б/30; вул.Лікаря Богаєвського (вул.40-річчя Жовтня): 4, 6/99, 8, 9/77, 10, 11, 12/52, 13, 14/69, 15/50; вул.Оксани Петрусенко, вул.Сумська: 40–40Б, 46, 48; вул.Троїцька (вул.Красіна): 75, 77, 79, 81, 83, 87, 101, 103.

Виборча дільниця №531055

вул.Європейська (вул.Щорса), 66/13, м.Кременчук, Полтавська обл., 39601 («Кременчуцька міська централізована бібліотечна система для дорослих»).

м.Кременчук – вул.Європейська (вул.Щорса): 71, 75, 77, 77А, 79/86, 83/18, 85, 87, 87 к.літ.А, 87А, 87Б, 116; вул.Переяславська: 65/31, 67, 69, 71, 72А, 72/33, 74, 76, 78, 80, 82, 84/66, 88, 92А, 92Б, 92/1, 94, 94Б, 94/6, 96/24, 96/26, 102, 102Б, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116/48; вул.Петра Калнишевського (вул.Котовського), вул.Підгірна: 13/98–13/98А, 15–15А, 17, 19, 21–23, 25–38; вул.Піщана, вул.Скеляста (вул.Скалиста): 13, 15, 17, 19–21, 25–25/17; вул.Сумська: 58, 60, 66–82, 101/84–109Б; вул.Хорольська: 1/105–12/56, 50–50/1; пров.Бригадирівський, пров.Миргородський: 2, 6–8; пров.Піщаний, пров.Степана Бандери (пров.Жовтневий): 2–8, 14; квартал 101.

Виборча дільниця №531058

просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня), 21, м.Кременчук, Полтавська обл., 39601 (дитячий садок №68, спортивна зала).

м.Кременчук – вул.Європейська (вул.Щорса): 66/13, 68, 68А, 70, 72, 72А, 74, 76; пров.Героїв Бреста: 49, 59.

Територіальний округ № 2

Прізвище, ім’я та по батькові / Політична партія 

від якої обрано депутата

День прийому

Час прийому (год)

Місце прийому

контакт  – центру

Телефон

 

Штефан 

Ігор

Олександрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 

 

1

 вівторок щомісяця

 

 

З 15.00

до 17.00

 

 

Пров. Героїв Бреста, буд.59

(приміщення контакт-центру № 12)

 

 

 

 

12

 

 

 

(067)5301862

 

 

3

 вівторок щомісяця

З 15.00

до 17.00

Приймальня Народного депутата України Мовчана Олексія Васильовича

Вул. Перемоги, буд. 9/1.
 

(067)4811211

(050)0120588

 

Мирошніченко

Валерій

Вікторович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ»

1

вівторок

щомісяця

 

З 15.00

до 17.00

 

 

Вул. Миру, буд.13

(приміщення контакт-центру № 11)

11

 

 

(096)3242295 (067)5303129

(контакт- центр)

 

 

Головач

Олександр

Леонідович

політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

2

вівторок

щомісяця

 

З 15.00

до 18.00

 

 

 

Офіс Кременчуцької міської партійної організації ВО «Батьківщина»

Вул. Жадова,12, офіс 4 (2 поверх)

 

 

 

 

(068)4903692

Пищита

Світлана

Миколаївна

політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

3

вівторок

щомісяця

 

З 16.00

до 18.00

 

 

 

 

Офіс Кременчуцької міської партійної організації ВО «Батьківщина»

Вул. Жадова,12, офіс 4 (2 поверх)

 

 

 

 

 

(068)4903692

 

Шварцман

Ігор

Матвійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

Понеділок-четвер

щомісяця

 

 

 

З 09.00

до 18.00

 

 

Вул. Київська, буд.8

Приймальня (р-н «Макдональдс»)

 

 

 

 

 

(067)1377788

 

 

 

2

субота

щомісяця

 

 

З 10.00

до 13.00

 

 

Вул. Київська, буд.8

Приймальня (р-н  «Макдональдс»)

 

 

(067)1377788

 

 

 

 

2

субота

щомісяця

 

 

З 10.00

до 12.00

 

 

 

Особистий  прийом

Вул. Київська, буд. 8 (р-н  «Макдональдс»)

 

 

(067)1377788

 

Бордюг

Євгеній

Сергійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

Остання

п’ятниця щомісяця

 

 

З 15.00

до 17.00

 

 

 

 

Приймальня Народного депутата України Мовчана Олексія Васильовича

Вул. Перемоги, буд. 9/1.

 

 

(099)2878987

 

Ярош

Сергій

Михайлович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

останній

четвер

щомісяця

З 15.00

до 17.00

 

 

Вул. Соборна, буд. 14/23

Кременчуцька районна рада,

депутатська кімната

Прийом буде відбуватись після закінчення карантину

 

(068)2374540

ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ

Виборча дільниця №531056

пров.Героїв Бреста, 61А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39601 (дитячий садок №57, спортивна зала).

м.Кременчук – бульв.Автокразівський: 22–24; пров.Героїв Бреста: 71–97.

Виборча дільниця №531057

пров.Героїв Бреста, 65, м.Кременчук, Полтавська обл., 39601 (ліцей №5 ім.Т.Г.Шевченка, хол).

м.Кременчук – бульв.Автокразівський: 8–13, 27–81; вул.Європейська (вул.Щорса): 76А; пров.Героїв Бреста: 51–55, 61–69, 99–107.

Виборча дільниця №531059

пров.Героїв Бреста, 65, м.Кременчук, Полтавська обл., 39601 (ліцей №5 ім.Т.Г.Шевченка, спортивна зала).

м.Кременчук – вул.Київська: 1/49–5, 9; пров.Героїв Бреста: 44А–47; просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39/43, 41/44, 43, 45, 47.

Виборча дільниця №531060

вул. Вадима Пугачова (вул.Московська), 14, м.Кременчук, Полтавська обл., 39631 (вище професійне училище №7, спортивна зала).

м.Кременчук – вул.Вадима Пугачова (вул.Московська): 14А, 16, 18, 22, 47–55/1; вул.Миру: 3–9, 17–21.

Виборча дільниця №531061

вул.Вадима Пугачова (вул.Московська), 4, м.Кременчук, Полтавська обл., 39623 (вище професійне училище №7, корпус 2, спортивна зала).

м.Кременчук – вул.Вадима Пугачова (вул.Московська): 37–41; вул.Київська: 61, 65/12–69, 71, 73, 75–77А, 79–119; пров.Вільний, пров.Олега Кошового: 9 к.А–9 к.Б, 11, 16.

Виборча дільниця №531062

пров.Олега Кошового, 5А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39631 (Гімназія №28).

м.Кременчук – вул.Вадима Пугачова (вул.Московська): 45; вул.Київська: 11/2–13, 15/1–17/2, 19, 21–23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–58, 60, 63; вул.Миру: 23; пров.Олега Кошового: 4–8, 10, 12–14; пров.Олексія Береста (пров.Павлика Морозова), тупик 1-й Піщаний, тупик 2-й Піщаний.

Виборча дільниця №531063

пров.Олега Кошового, 3, м.Кременчук, Полтавська обл., 39631 (ліцей №30 «Олімп» ім.Н.М.Шевченко, хол першого поверху).

м.Кременчук – вул.Київська: 59; вул.Миру: 11–15, 27–37; пров.Олега Кошового: 14А–14Б.

Виборча дільниця №531064

просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня), 58/2, м.Кременчук, Полтавська обл., 39602 (палац культури «АвтоКрАЗ», хол).

м.Кременчук – вул.Вадима Бойка: 19–21, 23; вул.Київська: 8, 14, 18; просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 55, 57, 58/2, 59, 61/1, 61/17, 63, 65, 67.

Виборча дільниця №531065

просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня), 104, м.Кременчук, Полтавська обл., 39602 (Гімназія №27).

м.Кременчук – вул.Київська: 20, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Роменська, пров.Роменський, просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 69А, 69Б.

Виборча дільниця №531071

пров.Героїв Бреста, 35А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39602 (КП «Кременчукводоканал», актова зала).

м.Кременчук – вул.Арсенальна, вул.Європейська (вул.Щорса): 44, 44А, 44Б, 46, 52, 54, 56, 56А, 56Б, 58/20, 58/22, 62, 64; вул.Нагірна, вул.Чередницька: 8–67, 69, 71, 73, 75, 77–79; вул.Чкалова: 33, 33А, 35, 35А, 37, 39, 39А, 39П, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 63А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85/1; пров.Арсенальний: 1/3–42/31; пров.Героїв Бреста: 1/85, 3, 5, 7, 9–12, 13–40; пров.Чередницький, пров.Чкалова: 1/23–6, 8/23–11Б, 13–17, 19, 21, 23, 25–25Б, 29–29/2, 33–33А, 35–47; проїзд Арсенальний, просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 18, 20, 26/41; тупик 1-й Чкалова, тупик 3-й Калова.

Виборча дільниця №531072

просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня), 36А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39602 (гуртожиток Кременчуцького педагогічного коледжа, хол).

м.Кременчук – вул.Лебедина (вул.Кірова): 1–2/31, 4, 6, 8/2–8/6; вул.Маяковського: 3–12, 14/35; вул.Червона Гірка: 1–30, 33–35/14; вул.Чередницька: 68, 70, 72, 74, 76, 80–115; пров.Арсенальний: 44–62; проїзд Лебединий (проїзд Кірова), просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 28/42, 30, 32, 34, 34А, 36, 36А, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60/1, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78.

Виборча дільниця №531074

вул.Лізи Чайкіної, 35, м.Кременчук, Полтавська обл., 39623 (КП «Муніципальна варта», спортзал.

м.Кременчук – вул.Європейська (вул.Щорса): 2, 4, 4А, 6А, 6/72, 8/79, 10/35, 12/42, 14, 16, 18/2, 20/1, 22, 22/2, 24/1, 26, 30, 32, 34, 36/24; вул.Залізнична: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; вул.Заміська, вул.Кагамлицька: 1/18–10/15; вул.Леонова: 72/6, 74, 76, 78, 79/8, 80, 80А, 80Б, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105Б, 108, 109, 110, 111, 112, 113/23, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 124/2, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171/2, 173, 177/1; вул.Новокагамлицька, вул.Подовжня (вул.Продольна), вул.Сєрова, вул.Чкалова: 24, 24/36, 26, 28, 28/2, 28/20, 30, 32, 34, 36, 38/2, 40/1, 42, 44, 46, 46А, 52, 52Б, 56/1, 58, 60, 62А, 64/2, 66/1, 68, 70, 72, 76, 78, 78/2, 80, 82, 84, 86, 87/2, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 119/1, 119/2, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125/1, 126, 127А, 127/2, 128, 129, 130, 131, 132/6, 133, 134, 135, 135/1, 136, 136/1, 136/2, 138, 140/5; пров.Веселий, пров.Героїв Бреста: 2/87, 4, 6, 8/2, 12/10; пров.Інтернаціональний: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 19–19А; пров.Кагамлицький, пров.Ланковий, пров.Новогеоргіївський, пров.Подовжній (пров.Продольний), пров.Поліни Осипенко, пров.Трудовий, пров.Чкалова: 7–7А, 12, 18, 20, 22, 24, 26–28/20; проїзд Заміський, тупик Новокагамлицький, тупик Поліни Осипенко, тупик 1-й Бібліотечний (тупик 1-ий Щорса), тупик 2-й Бібліотечний (тупик 2-ий Щорса), тупик 4-й Чкалова.

Виборча дільниця №531075

вул.Червона Гірка, 41, м.Кременчук, Полтавська обл., 39602 (Кременчуцький медичний коледж імені В.І.Литвиненка).

м.Кременчук – вул.Вадима Бойка: 1/31–8, 10–10/14, 12–12/13, 14–16/16; вул.Ватутіна: 2/13, 4/12, 6, 8–12/11, 14, 16/16–18, 20–20А, 22, 24, 26, 28–50/11; вул.Гастелло, вул.Гетьмана Полуботка (вул.Куйбишева): 1/21–19/26; вул.Залізнична: 53, 55/2, 57, 59, 61, 65, 65/1, 67/2, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83/1; вул.Зарічна: 6, 12; вул.Зої Космодем’янської, вул.Кагамлицька: 11/20–70/15; вул.Котляревського: 4–10, 12–14, 16, 18, 20–30; вул.Лебедина (вул.Кірова): 3/2, 5–5/2, 7, 9–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62/2, 64, 66, 68, 70, 72, 74; вул.Лізи Чайкіної, вул.Матросова: 1/17–48/5; вул.Маяковського: 13/2, 15–29; вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Червона Гірка: 31/2, 36–41; вул.Чкалова: 137, 139, 140А, 140Б, 140В, 141, 142, 142А, 142Б, 142/3, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150/7, 151, 152, 152/8, 153, 153А, 154, 155/8, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164/9, 165/7, 167, 167/2, 169, 171, 171/2, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 187/9, 189/10, 191, 193, 195, 197; пров.Архипа Тесленка: 2–6; пров.Бєлінського, пров.Будівельний, пров.Вишневий: 1–1/83, 3, 5, 7, 9, 11, 13/20, 15, 17, 19, 21–21А, 23, 25/20–49; пров.Інтернаціональний: 2, 4, 6–8, 10, 12, 14–18А, 20–22; пров.Кузьми Дерев’янка (пров.Бабушкіна): 17, 19/17, 22–24/15; пров.Лізи Чайкіної, пров.Льва Толстого: 3, 7/47, 9; пров.Маяковського, пров.Медовий (пров.Постишева): 15–27/16; пров.Північний, пров.Робітничий, пров.Сиваський, пров.Токарний, пров.Чкалова: 32, 34; пров.Ювілейний, проїзд Мисливський, проїзд Травневий, проїзд Калова.

Виборча дільниця №531077

вул.Чкалова, 217, м.Кременчук, Полтавська обл., 39623 (ліцей-інтернат №21 «СТАРТ», хол).

м.Кременчук – вул.Андрія Ізюмова (вул.Аврори), вул.Василя Симоненка (вул.Олеко Дундича), вул.Газопровідна, вул.Залізнична: 85/2, 87, 89, 91; вул.Зарічна: 1/9–5, 7–11, 13–78/279; вул.Ігоря Сікорського (вул.Ульянова), вул.Кагамлицька: 71–81/4; вул.Кобзарська (вул.Будьонного), вул.Кропивницького, вул.Лейтенанта Шмідта, вул.Лермонтова, вул.Миколи Бажана, вул.Миколи Міхновського (вул.Ворошилова), вул.Новомиргородська, вул.Приозерна (вул.Радгоспна), вул.Ракетна, вул.Северина Наливайка (вул.Луначарського), вул.Сосновська, вул.Хімічна, вул.Цегельна, вул.Чайковського: 1–68А; вул.Чкалова: 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 261А, 263, 265, 267, 269, 271/20, 273, 275, 277, 281, 283, 285, 287, 289, 291; пров.Андрія Ізюмова (пров.Аврори), пров.Василя Стефаника (пров.Корнійчука), пров.Вишневий: 2/85, 4, 6/2, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24/22; пров.Дорожний, пров.Кропивницького, пров.Кузьми Дерев’янка (пров.Бабушкіна): 1–16А, 18, 20; пров.Кутузова, пров.Медовий (пров.Постишева): 1А–13; пров.Правди, пров.Приозерний, пров.Сінний, проїзд Андрія Ізюмова (проїзд Аврори), проїзд Вишневий, проїзд Приозерний (пров.Радгоспний), тупик Газопровідний, тупик Глобинський, тупик Миколи Бажана, тупик Проточний, тупик Сінний, тупик Степана Разіна, тупик Устима Кармелюка.

Виборча дільниця №531077  (спеціальна виборча дільниця)

вул.Павлова, 2, м.Кременчук, Полтавська обл., 39602.  Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Територіальний округ № 3

Прізвище, ім’я та по батькові / Політична партія 

від якої обрано депутата

День прийому

Час прийому (год)

Місце прийому

контакт  – центру

Телефон

 

Порчирян

Сергій

Михайлович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

1 та 3

середа щомісяця

 

З 15.00

до 17.00

 

Вул. Лесі Українки, буд. 138

 

 

(067)8289095

 

 

Калашник

Олександр

Вікторович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«ЗА МАЙБУТНЄ»

 

1

вівторок щомісяця

 

 

 

З 15.00

до 17.00

 

Пров. Гомельський, буд. 22

 (приміщення контакт-центру № 4)

4

 

(067)5409848

 

(067)5301894

(контакт- центр)

 

 

Брижаха

Костянтин

Григорович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

4

вівторок щомісяця

 

 

З 16.00

до 17.30

 

Вул. Героїв Крут, буд. 3,

(приміщення клубу «Мрія» ОДЮКа)

 

 

 

 

(098)1056447

 

 

3

середа щомісяця

 

З 15.00

до 16.30

 

Бульв. Пушкіна, буд.22 (Бізнес-центр «Бульвар», 1-й поверх)

 

 

   (050)3460219

Українець

Вадим

Веніамінович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

1 та

остання

п’ятниця

щомісяця

 

З 16.00

до 19.00

Вул. Халаменюка, буд. 5а

 

740202

(096)1501581

Яцина

Олександр

Олександрович

політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

4

четвер

щомісяця

 

    З 16.00

      до 18.00

Вул. Вадима Пугачова, буд. 9

(приміщення контакт-центру № 10)

 

(067)5301880

(контакт- центр)

(098)0510011

(тел. помічника)

ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ

Виборча дільниця №531066

просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня), 77, м.Кременчук, Полтавська обл., 39623 (бібліотечна система для дорослих).

м.Кременчук – вул.Гвардійська: 1/71–11; вул.Генерала Родімцева, просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 69.

Виборча дільниця №531067

просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня), 79, м.Кременчук, Полтавська обл., 39623 (Кременчуцький інститут ДУ ім. А.Нобеля, ауд. 3104).

м.Кременчук – вул.Вадима Пугачова (вул.Московська): 3–13, 15, 17–17А, 19; просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 73, 75, 77, 79, 81, 81А, 81Б, 83/1.

Виборча дільниця №531068

вул.Гвардійська, 16, м.Кременчук, Полтавська обл., 39623 (ліцей №25 «Гуманітарний колегіум», вестибюль).

м.Кременчук – вул.Вадима Пугачова (вул.Московська): 21, 23–33/27; вул.Гвардійська: 12–25.

Виборча дільниця №531069

вул.Олексія Древаля (вул.Петровського), 114А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39611 (дитячий садок №1, музична зала).

м.Кременчук – вул.Автозаводська, вул.Київська: 62, 70, 72–72А, 74, 78; вул.Олексія Древаля (вул.Петровського): 3, 25–25А, 27А, 29, 35, 39–39Б, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71А, 73, 75, 77, 79/1, 81/2, 83, 85, 87, 91, 101, 103, 105, 107, 111, 113; вул.Харківська, вул.Ціолковського: 2–40/15, 50; вул.Ярова, пров.Петрівський (пров.Петровського), пров.Ціолковського, просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 140–142; тупик Автозаводський, тупик Петрівський (тупик Петровського).

Виборча дільниця №531070

м.Кременчук – вул.Амвросія Ковальова (вул.Андрія Ковальова): 24, 26, 28, 30–77; вул.Великокохнівська, вул.Іллі Мєчнікова (вул.Мєчнікова), вул.Індустріальна, вул.Ломоносова, вул.Марусі Чурай, вул.Маршала Рокосовського, вул.Нечуя-Левицького, вул.Нижньовартівська, вул.Олексія Древаля (вул.Петровського): 42/10, 44, 46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–76А, 78, 80/2, 82/1, 84, 86, 88–90, 92–100, 102, 104, 106, 108–110, 112, 115–223; вул.Ціолковського: 42А, 56/2–204; пров.Амвросія Ковальова (пров.Андрія Ковальова): 2/31, 4, 6–10/42; пров.Великокохнівський, пров.Індустріальний, пров.Маршала Рокосовського, пров.Можайського, пров.Прибережний (пров.Прибрежний), пров.Сонячний, пров.2-й Індустріальний, пров.3-й Індустріальний, пров.4-й Індустріальний, пров.5-й Індустріальний, пров.6-й Індустріальний, пров.7-й Індустріальний, проїзд Великокохнівський, проїзд Далекий, проїзд Сонячний, проїзд 1-й Індустріальний, проїзд 2-й Індустріальний, проїзд 3-й Індустріальний, проїзд 4-й Індустріальний, тупик Канівський, квартал 304.

Виборча дільниця №531073

просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня), 106, м.Кременчук, Полтавська обл., 39602 (Гімназія №27, корпус 2).

м.Кременчук – вул.Вадима Бойка: 9/9, 11, 13, 17/92–18/11, 22, 24–28/94; вул.Ватутіна: 3, 5, 7, 13–13А, 15; пров.Гвардійський: 4, 6, 8–12; пров.Льва Толстого: 13/17, 15, 17, 19, 21, 34–40; просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 82, 84, 86, 88, 90, 92/17, 94/28, 96, 98, 100, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120/25, 122/42, 124, 126, 132/2.

Виборча дільниця №531076

вул.Ватутіна, 25, м.Кременчук, Полтавська обл., 39602 (Гімназія №18).

м.Кременчук – вул.Ватутіна: 19/22, 21, 23/22, 25, 27, 54/17–92; вул.Гетьмана Полуботка (вул.Куйбишева): 21/11–39/92; вул.Котляревського: 1–3В, 11, 15, 17, 19/13; вул.Лебедина (вул.Кірова): 51/14, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–104/19; вул.Матросова: 52–92/25; пров.Архипа Тесленка: 13/19–31/90; пров.Гвардійський: 14–22/23; пров.Котляревського, пров.Лесі Українки, пров.Льва Толстого: 2, 4–6, 8, 10–12, 14/51, 16, 18/50, 20, 22–32; пров.Танковий, пров.Тургенєва.

Виборча дільниця №531078

просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня), 128, м.Кременчук, Полтавська обл., 39623 (еколого-натуралістичний центр, актова зала).

м.Кременчук – пров.Гвардійський: 3, 5, 7; просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 130, 134/1, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162.

Виборча дільниця №531079

просп.Полтавський, 16Б, м.Кременчук, Полтавська обл., 39627 (Гімназія №24, початкові класи).

м.Кременчук – вул.Андрія Платухіна, вул.Вільної України (вул.Радянської України), вул.Івана Сєченова (вул.Сеченова), вул.Кубанська, вул.Матвія Дербукова, вул.Молодогвардійців, вул.Новгородська, вул.Олени Пчілки (вул.Долорес Ібаруррі), вул.Ольги Кобилянської (вул.Клари Цеткіні), вул.Сидора Ковпака, вул.Софії Перовської, пров.Марії Заньковецької (пров.Стахановський), пров.Полтавський, пров.Станіславського, пров.Ягідний, пров.Яснополянський, проїзд Петрівський (проїзд Петровського), проїзд 1-й Ягідний, проїзд 2-й Ягідний, просп.Полтавський: 2–2А, 4, 6, 8, 12/1, 14, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26–26А, 28/2, 30/1, 32, 34, 36–36/2, 38, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94/2, 96/1, 98, 100, 102, 104, 106; просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 164, 168; тупик Дарвіна, тупик Кременецький (тупик Володарського), тупик Юннатів, квартал 274: 1–2, 9.

Виборча дільниця №531080

просп.Полтавський, 13, м.Кременчук, Полтавська обл., 39627 (Гімназія №24).

м.Кременчук – вул.Аерофлотська, вул.Бориса Чичибабіна (вул.Баумана), вул.Володимира Винниченка, вул.Генерала Чайки, вул.Гетьманська, вул.Козацька (вул.Радянської Армії): 1/27–26/24; вул.Композитора Михайла Колачевського, вул.Марка Вовчка (вул.Волочаївська), вул.Михайла Грушевського, вул.Некрасова, вул.Олексія Древаля (вул.Петровського): 2, 4/2; вул.Петра Вершигори: 2, 4–4/2; вул.Размислова, вул.Рокитненська: 1–27Б; вул.Хортицька (вул.Комунарська), вул.Цілиноградська, вул.Чайковського: 69А–100; вул.Якова Петруся (вул.Маршала Жукова): 1/51–38, 40, 42, 44, 48, 49/2–50, 52, 54, 56, 58–100; пров.Давида Гурамішвілі, пров.Костянтина Ємельяненка, пров.Некрасова, пров.Плеханова, пров.Размислова, пров.Якова Петруся (пров.Маршала Жукова), просп.Полтавський: 3/2, 5, 7, 9–11, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/1, 33, 35, 37, 39–43, 45, 47, 49, 51, 53/2, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–67Б, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–279; тупик Айвазовського, квартал 278: 1–4.

Виборча дільниця №531081

пров.Гомельський, 22, м.Кременчук, Полтавська обл., 39627 (контакт-центр №4 Автозаводської районної адміністрації, актова зала).

м.Кременчук – вул.Амвросія Ковальова (вул.Андрія Ковальова): 1/11–23, 25, 27, 29/1; вул.Броніслава Урбанського (вул.Паші Ангеліної), вул.Генерала Карбишева, вул.Данила Галицького (вул.Комінтерну): 4–6, 27–39; вул.Джерельна, вул.Каштанова, вул.Козацька (вул.Радянської Армії): 27/1–82, 84, 86/29, 88, 90–90А, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–108Б; вул.Олексія Древаля (вул.Петровського): 16–24, 26, 28, 30–34, 36–38, 40/7; вул.Петра Вершигори: 3, 5–153; вул.Рокитненська: 29–59; вул.Якова Петруся (вул.Маршала Жукова): 39, 41–41/1, 43, 45–47, 49, 51, 53, 55, 57, 102–124А; пров.Амвросія Ковальова (пров.Андрія Ковальова): 3, 5; пров.Вербовий, пров.Гомельський, пров.Дмитра Шостаковича, пров.Ернста Тельмана, пров.Рівненський, просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 102–138; тупик Генерала Карбишева, тупик Германа Титова (тупик Тітова), квартал 274: 3–8; квартал 278: 5–12, 13, 14.

Виборча дільниця №531082

квартал 278, 11, м.Кременчук, Полтавська обл., 39627 (Початкова школа №15).

квартал 278, 11, м.Кременчук, Полтавська обл., 39627 (Початкова школа №15).

Виборча дільниця №531083

просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня), 80, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», актова зала).

м.Кременчук – вул.Барвінкова, вул.Данила Галицького (вул.Комінтерну): 13–25; вул.імені Артема Носенка (вул.Новоросійська), вул.Керченська, вул.Козацька (вул.Радянської Армії): 83, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–101/1Б, 103/2, 105, 107–107/1, 109–142А; вул.Якова Петруся (вул.Маршала Жукова): 126–132; пров.Делегатський, пров.Ефірний, просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 63–65, 69–71, 80; квартал 287: 19–28.

Виборча дільниця №531088

вул.Героїв Крут (вул.60 років СРСР), 15, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (дитячий садок №50, музична зала).

м.Кременчук – вул.Героїв Крут (вул.60 років СРСР), просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 78/19.

Територіальний округ № 4

Прізвище, ім’я та по батькові/ Політична партія

від якої обрано депутата

День прийому

Час прийому (год)

Місце прийому

контакт  – центру

Телефон

 

Волкова

Валерія

Миколаївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

 

2 та 4 вівторок

щомісяця

 

 

2  вівторок

З 10.00

до 13.00

 

4  вівторок

З 14.00

до 17.00

 

Приміщення  Приватного підприємства

«Зеус Нет»

Просп. Лесі Українки, буд. 78 Б

 

 

 

(050)5050545

Макаров

Андрій

Ігорович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

 

1

четвер

щомісяця

 

 

16.00

до 18.00

 

 

Просп. Лесі Українки, буд.72

 (приміщення контакт – центру №3)

 

 

 

3

 

 

(097)4297051

(067)5301538

(контакт- центр)

 

 

 

Березянський

Олександр

Вадимович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

2 та 4

середа

щомісяця

 

З 17.00

до 19.00

 

Вул. Молодіжна, буд. 21 (окремий вхід до будинку).

 

 

 

 

(096)6443138

 

1 та 3

середа

щомісяця

 

З 16.00

до 18.00

 

 

 

вул. Володимира Великого, буд. 26 (приміщення контакт – центру №2)

 

2

 

 

 

(067)5301883

(контакт- центр)

1

вівторок

щомісяця

 

 

 

 

Бульвар Пушкіна, буд. 22

 (Бізнес- центр «Бульвар», 1-й поверх)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чураков

Федір

Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

1

середа

щомісяця

 

З 16.00

до 18.00

 

 

Просп. Лесі Українки, буд. 24

(приміщення контакт-центру № 1)

 

 

1

 

 

(067)1387154

(067)5301350

(контакт- центр)

 

2 та 4

середа

щомісяця

 

З 16.00

до 18.00

 

 

Вул. Володимира Великого, буд. 26 (приміщення контакт-центру № 2)

 

 

 

2

 

 

(067)5301883

(контакт- центр)

 

3

середа

щомісяця

 

З 16.00

до 18.00

 

Просп. Лесі Українки, буд.72

(приміщення контакт-центру № 3)

 

 

3

 

 

 

(067)5301538

(контакт- центр)

1

понеділок

щомісяця

 

З 14.00

до 16.00

 

Бульвар Пушкіна, буд. 22

(Бізнес- центр «Бульвар», 1-й поверх)

 

 

 

 

 

 

Роженко

Олександр

Анатолійович

Політична партія

«Рідне місто»

 

 

2

понеділок

щомісяця

 

 

 

З 16.00

до 18.00

 

 

 

Вул. Якова Петруся, буд. 140

(приміщення навчально-виробничого комбінату)

 

 

 

 

(0536)794770

Яворський

В’ячеслав

Вікторович

Політична партія

«Рідне місто»

 

 

2

середа

щомісяця

 

 

 

З 16.00

до 18.00

 

 

 

Вул. Тараса Бульби, буд.5

(громадська приймальня)

 

 

 

 

(067)7541721

 

Волошин

Василь

Васильович

Політична партія

«Рідне місто»

 

 

1 та 3

середа

щомісяця

 

 

 

З 16.00

до 18.00

 

 

 

Вул. Володимира Великого, буд.26

(приміщення контакт-центру № 2)

 

 

 

2

 

 

 

(067)5350172

(067)5301883

(контакт- центр)

ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ

Виборча дільниця №531084

вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 9, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (дитячий садок №80, музична зала).

м.Кременчук – вул.Воїнів-інтернаціоналістів: 4–4А, 6–6А, 8–10, 12–14; вул.Володимира Великого (вул.Ернста Тельмана): 70; просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 61А–61/2; квартал 287: 1.

Виборча дільниця №531085

квартал 287, 16, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (спортивний комплекс КНУ ім. Остроградського).
вул.Якова Петруся (вул.Маршала Жукова), 140, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (навчально-виробничий комбінат №2, корпус 2, к.2).

Виборча дільниця №531086

вул.Володимира Великого (вул.Ернста Тельмана), 52, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (Гімназія №12).

м.Кременчук – вул.Воїнів-інтернаціоналістів: 11; вул.Володимира Великого (вул.Ернста Тельмана): 44–68А.

Виборча дільниця №531087

вул.Якова Петруся (вул.Маршала Жукова), 140, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (Кременчуцький міжшкільний ресурсний центр).

м.Кременчук – вул.Воїнів-інтернаціоналістів: 3, 5, 7; просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 39, 41, 45–47, 49, 53, 55.

Виборча дільниця №531089

вул.Героїв України (вул.Героїв Сталінграда), 39А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (Гімназія №31).

м.Кременчук – вул.Героїв України (вул.Героїв Сталінграда): 21–39; пров.Чарівний, просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 56–58.

Виборча дільниця №531090

вул.Героїв України (вул.Героїв Сталінграда), 39А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (Гімназія №31).

м.Кременчук – просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 48, 51, 54, 62, 66, 72–76 к.57.

Виборча дільниця №531091

просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня), 33, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (центр «Нафтохімік» ПАТ «Укртатнафта», хол).

м.Кременчук – вул.Володимира Великого (вул.Ернста Тельмана): 38–42; вул.Героїв України (вул.Героїв Сталінграда): 1–17; просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 33, 37, 50.

Виборча дільниця №531092

просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня), 44, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (регіональний центр професійно-технічної освіти №1, їдальня).

м.Кременчук – вул.Тараса Бульби (вул.Трохима Каранухова): 13–13/1 к.2, 15, 19–19Б, 25; просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 36, 38, 40–40А, 42; квартал 297: 2–4, 9.

Виборча дільниця №531093

просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня), 44, м.Кременчук, Полтавська обл., 39622 (регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука, корпус 2, хол).

м.Кременчук – вул.Молодіжна: 19, 23–33, 39; вул.Тараса Бульби (вул.Трохима Каранухова): 27; квартал 297: 5–8.

Виборча дільниця №531094

вул.Тараса Бульби (вул.Трохима Каранухова), 14, м.Кременчук, Полтавська обл., 39610 (ліцей №17 «Вибір» ім.М.Г.Неленя, орпус 1, хол).

м.Кременчук – вул.Молодіжна: 35–37; вул.Тараса Бульби (вул.Трохима Каранухова): 12–12 к.2, 14, 16–18, 20; просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/10.

Виборча дільниця №531095

вул.Тараса Бульби (вул.Трохима Каранухова), 14, м.Кременчук, Полтавська обл., 39610 (ліцей №17 «Вибір» ім.М.Г.Неленя, корпус 2, хол).

м.Кременчук – вул.Довженка, вул.Енергетиків: 1А, 11–55; вул.Княгині Ольги (вул.Червоних слідопитів), вул.Молодіжна: 1/2–17, 21; просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 4, 6.

Виборча дільниця №531096

просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня), 13, м.Кременчук, Полтавська обл., 39610 (філія бібліотеки №4).

м.Кременчук – вул.Володимира Великого (вул.Ернста Тельмана): 6; вул.Енергетиків: 1Б–10; пров.Тецівський: 6–8; просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 1/10–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/8.

Виборча дільниця №531097

вул.Тараса Бульби (вул.Трохима Каранухова), 6, м.Кременчук, Полтавська обл., 39610 (Гімназія №8).

м.Кременчук – вул.Володимира Великого (вул.Ернста Тельмана): 2–4, 10–20/2; вул.Тараса Бульби (вул.Трохима Каранухова): 1/22–9; пров.Тецівський:2.

Виборча дільниця №531098

пров.Грозненський, 4, м.Кременчук, Полтавська обл., 39610 (Гімназія №26).

м.Кременчук – вул.Володимира Великого (вул.Ернста Тельмана): 24–36; пров.Грозненський, просп.Лесі Українки (вул.50-річчя Жовтня): 17/11–19, 21, 23, 25, 27, 29–29А, 31.

Територіальний округ № 5

Прізвище, ім’я та по батькові / Політична партія 

від якої обрано депутата

День прийому

Час прийому (год)

Місце прийому

контакт  – центру

Телефон

 

Кочуров

Ілля

Михайлович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ»

2 та 4

четвер

щомісяця

 

З 15.00

до 17.00

 

 

Приймальня Народного депутата України Мовчана Олексія Васильовича

Вул. Перемоги, буд. 9/1.

 

 

 

 

(095)1202638

 

Мирошніченко

Кристина

Юріївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ»

2

понеділок

щомісяця

 

 

З 15.00

до 17.00

 

 

 

 

Вул.Троїцька, буд. 23/33

 

 

 

 

 

(098)6962702

 

Сергієнко

Тетяна

Павлівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

2

вівторок

щомісяця

 

 

З 16.00

до 18.00

 

 

 

Вул. Мічуріна, буд.73

( приміщення контакт – центру № 19)

19

 

(068)7698602

(067)5794783

(контакт- центр)

 

Лихошвай

Наталія

Валентинівна

Політична партія

«Рідне місто»

 

 

2 та 3

вівторок

щомісяця

 

 

З 17.30

до 19.00

 

 

 

Вул. Мічуріна, буд.73

(філія бібліотеки № 9)

 

 

 

 

(067)4038585

 

Мусієнко

Катерина

Сергіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

 

Остання

субота

щомісяця

 

 

 

З 11.00

до 14.00

 

 

 

Вул. Небесної  Сотні, буд. 30

 В період карантину прийом буде  здійснюватися в режимі відеоконференції за посиланням – meet.google.com/uxg-znzm-jez

 

 

 

(068)2374540

ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ

Виборча дільниця №530405

вул.Шевченка, 1А, с.Потоки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39741 (сільський будинок культури, фойє).с. Потоки.

Виборча дільниця №530406

вул.Шкільна, 37, с.Мала Кохнівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39618 (школа, спортивний зал).с.Мала Кохнівка.

Виборча дільниця №530407

вул.Центральна, 62, с.Придніпрянське, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39618 (сільський клуб, глядацький зал).с.Придніпрянське, с.Соснівка.

Виборча дільниця №531101

вул.Шевченка, 19/3, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (контакт-центр мікрорайонів №16 та №17, актовий зал).

м.Кременчук – вул.Гагаріна: 1–11, 13; вул.Миколаївська (вул.Артема), вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 2, 4/1, 6/20; вул.Театральна  (вул.Воровського): 28, 30, 34, 36, 38, 40, 40Б, 44А; вул.Українська: 3, 5, 13; вул.Шевченка: 4, 6, 6А, 9, 10, 11, 12, 13, 14/10, 15, 16/3, 16/5, 17/8, 19/3.

Виборча дільниця №531102

вул.Першотравнева, 53, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (Кременчуцький ліцей №11 «Гарант», хол), м.Кременчук – вул.Олександра Халаменюка: 10–14; вул.Першотравнева: 44, 46, 48, 50, 50А, 52А, 52Б, 53, 57, 57А, 59, 61, 63/16, 63/24; вул.Театральна  (вул.Воровського): 46, 48, 48А.

Виборча дільниця №531103

вул.Гагаріна, 14, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (Департамент «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП), робоча кімната 2).

м.Кременчук – вул.Гагаріна: 12, 14–22, 24, 26, 28; вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 8/3; вул.Павлівська (вул.Свердлова), вул.Першотравнева: 32, 36/8, 38, 40, 42, 42А, 43, 45, 49/10, 51, 53А, 55, 66, 88А; вул.Театральна  (вул.Воровського): 31/20, 35/6; вул.Шевченка: 22/30, 24/43, 25/9, 26, 28/4, 30/7; пров.Павлівський (пров.Свердлова): 3; пров.Театральний (пров.Воровського).

Виборча дільниця №531104

пров.Павлівський (пров.Свердлова), 2, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (дитяча юнацька спортивна школа №1, тренувальний зал).

м.Кременчук – вул.Гагаріна: 23, 25, 27/4; вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 10, 10А, 10Б, 12, 12А; вул.Соборна  (вул.Леніна): 24/14, 26/37, 28/40, 30, 32, 32/29; вул.Шевченка: 27, 29, 31, 32, 32А, 33, 34/2, 35, 35А, 36; пров.Павлівський (пров.Свердлова): 2.

Виборча дільниця №531105

просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня), 2, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (КСК ПАТ «Кредмаш», хол).

м.Кременчук – вул.Гагаріна: 30; вул.Ігоря Сердюка (вул.Жовтнева): 53, 55; вул.Олександра Халаменюка: 1–9А; вул.Соборна  (вул.Леніна): 29/2, 31, 31А, 31Б, 31/1, 34/32, 36, 38, 40/2; просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 3/59, 5.

Виборча дільниця №531106

вул.Івана Мазепи (вул.Бутиріна), 26, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (Комунальне некомерційне медичне підприємство «ЦПМСД №1», хол). м.Кременчук – вул.Горького: 3/27, 5; вул.Івана Мазепи (вул.Бутиріна): 34/47, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Ігоря Сердюка (вул.Жовтнева): 38, 39/41, 41/44, 43Б, 49; вул.Майора Борищака (вул.Цюрупи): 10, 12, 12А, 15, 17/48, 18А, 19А, 19Б, 19В, 20/3, 21, 21А, 21Б, 23, 25; вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 20/10, 22/13, 24/37, 26; вул.Соборна  (вул.Леніна): 9/16, 11, 13/39, 23, 25, 25Б, 27; вул.Шевченка: 43, 45/14, 46, 52/36.

Виборча дільниця №531107

вул.Шевченка, 58/69, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (школа №19, хол).

м.Кременчук – вул.Горького: 7, 9, 11, 14; вул.Івана Мазепи (вул.Бутиріна): 41/49, 45, 49, 51, 55, 57, 63/12, 65, 67; вул.Небесної Сотні  (вул.Пролетарська): 30, 34; вул.Софіївська (вул.Чапаєва): 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80/13; вул.Троїцька (вул.Красіна): 70, 70А, 74; вул.Шевченка: 51, 54/43, 55, 56, 59/78.

Виборча дільниця №531108

вул.Софіївська (вул.Чапаєва), 69А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39600 (Кременчуцький міський центр позашкільної освіти, хол).

м.Кременчук – вул.Івана Мазепи (вул.Бутиріна): 52, 54А, 56, 58, 69, 71, 73/3; вул.Лікаря Богаєвського (вул.40-річчя Жовтня): 1/37, 2А, 3А, 5, 7; вул.Майора Борищака (вул.Цюрупи): 29, 29А, 31А, 33В, 35; вул.Софіївська (вул.Чапаєва): 69А, 75, 75А, 75Б, 84; вул.Троїцька (вул.Красіна): 78; просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 7А.

Виборча дільниця №531109

вул.Чкалова, 4, м.Кременчук, Полтавська обл., 39612 (професійно-технічне училище №26, к.3).

м.Кременчук – вул.Андріївська (вул.Андреєвська), вул.Володимира Черниша, вул.Європейська (вул.Щорса): 3, 5, 5А, 7, 7/1, 9/2, 11, 11А, 11Б, 13/1, 14/2, 15/2, 17, 17А, 19, 19А, 25; вул.Зинаїди Тулуб (вул.Олександри Коллонтай), вул.Леонова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 13/1Б, 15/2, 17/1, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63/1, 65А, 67, 69, 71, 73, 75, 75А, 77, 77/2; вул.Локомотивна, вул.Межова, вул.Новомежова, вул.Переяславська: 2, 3, 4, 5/13, 5/13А, 6/18, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 16, 16/48, 18А, 18Б, 18/14, 18/14А, 19, 20/9, 21, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25/12, 26, 27/7, 29, 31, 33, 35, 35Б, 35/37, 37, 37/10, 37/12; вул.Чкалова: 1Б, 6, 7, 9, 12А/37, 12/37, 12/37А, 14, 16, 17, 18, 18А, 20, 22/23; пров.Абрикосовий (пров.Колгоспний), пров.Глінки, пров.Залізничний, пров.Переяславський, пров.Фруктовий, проїзд Парковий, тупик Фруктовий.

Виборча дільниця №531110

вул.Чкалова, 1А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39601 (школа № 1, спортзал).

м.Кременчук – вул.Арсенальна, вул.Європейська (вул.Щорса): 27, 31, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Переяславська: 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/6, 49/5, 51, 53, 55, 57; вул.Чкалова: 1, 3, 5; пров.Турбінний, просп.Свободи (вул.60-річчя Жовтня): 8, 12, 14, 16.

Виборча дільниця №531111

пров.Столярний, 30А, м.Кременчук, Полтавська обл., 39630 (виробничий підрозділ «Локомотивне депо», актовий зал).

м.Кременчук – вул.Басейна: 4–32/74, 34; вул.Велика набережна (вул.50-річчя СРСР): 1–1В; вул.Військова, вул.Деповська, вул.Запорізька, вул.Кронштадтська, вул.Маршала Говорова: 2–23, 37–83; вул.Миколи Кучми, вул.Новоіванівська, вул.Олеся Гончара (вул.Піонерська), вул.Редутна, вул.Силікатна, вул.Фурштадська, вул.Ярмаркова, пров.Григорія Сковороди, пров.Новоіванівський, пров.Редутний, пров.Силікатний, пров.Столярний, пров.Тихий, тупик 1-й Деповський, тупик 2-й Деповський.

Виборча дільниця №531112

вул.Велика набережна (вул.50-річчя СРСР), 17, м.Кременчук, Полтавська обл., 39630 (КЗК «Кременчуцька міська ЦБС для дітей» бібліотека-філія №8, читацький зал).м.Кременчук – вул.Велика набережна (вул.50-річчя СРСР): 5–29.

Виборча дільниця №531113

вул.Велика набережна (вул.50-річчя СРСР), 37, м.Кременчук, Полтавська обл., 39630 (школа №16, вестибюль).

м.Кременчук – вул.Басейна: 33, 36–42; вул.Велика набережна (вул.50-річчя СРСР): 31–57; вул.Маршала Говорова: 29; пров.Басейний, пров.Військовий, пров.Маршала Говорова.

Виборча дільниця №531114

вул.Леонова, 14, м.Кременчук, Полтавська обл., 39612 (ДВНЗ «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури», гімнастичний зал).

м.Кременчук – вул.Карпенка-Карого, вул.Кохнівська: 2/1–61/6; вул.Леонова: 2, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 6, 6А, 6Б, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28, 28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64Б; вул.Салганна, пров.Бахмацький, пров.Кохнівський, пров.Межовий: 2, 4, 14, 16, 18, 20, 22, 24–30; пров.Світловодський.

Виборча дільниця №531115

вул.Леонова, 66, м.Кременчук, Полтавська обл., 39612 (виробничий підрозділ «Кременчуцька дистанція колії», актовий зал).

м.Кременчук – вул.Багратіона, вул.Богуна, вул.Вагонна, вул.Європейська (вул.Щорса): 1; вул.Житлобудівна, вул.Залізнична: 2, 2А; вул.Кохнівська: 62–108; вул.Леонова: 64А, 68, 70; вул.Панаса Мирного, вул.Суворова: 1А–24, 26, 28, 30, 32, 34–34А; вул.Щаслива (вул.Якіра), пров.Вагонний, пров.Деповський, пров.Динамівський, пров.Житлобудівний, пров.Малокохнівський, пров.Межовий: 1–1А, 3, 9–13, 15, 17, 19, 21–21А, 23; пров.Парковий, пров.Спартаківський, пров.Суворова: 2–4; пров.Ударний: 2–2Б, 4, 6, 8–16; пров.Фізкультурний, пров.1-й Деповський, пров.1-й Парковий, проїзд Житлобудівний, проїзд Кохнівський, проїзд Малокохнівський, проїзд 1-й Кохнівський, проїзд 2-й Кохнівський, проїзд 3-й Кохнівський, тупик 1-й Малокохнівський, тупик 1-й Парковий, тупик 2-й Малокохнівський, тупик 2-й Парковий, тупик 3-й Малокохнівський, тупик 4-й Малокохнівський.

Виборча дільниця №531116

вул.Мічуріна, 28, м.Кременчук, Полтавська обл., 39618 (школа №3, їдальня).

м.Кременчук – вул.Господарська, вул.Дружинницька, вул.Левітана, вул.Мічуріна: 2/37–69, 71, 76, 78; вул.Нижня, вул.Паризької Комуни, вул.Попова, вул.Рєпіна, вул.Саксаганського, вул.Суворова: 25/2, 27, 29/1, 31/2, 33, 35/1–92; вул.Сурикова, вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Шишкіна, пров.Господарський, пров.Південний, пров.Суворова: 6–25; пров.Ударний: 1, 3–3А, 5, 7; пров.Чехова, пров.Шишкіна, пров.Шосейний, проїзд Зерновий, проїзд Зональний, проїзд Мічуріна, проїзд Шишкіна.

Виборча дільниця №531117

вул.Мічуріна, 87, м.Кременчук, Полтавська обл., 39618 (КПНЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання», танцювальний зал).м.Кременчук – вул.Мічуріна: 70, 72–75, 77, 79–91А; Відомчі будинки протитуберкульозного диспансеру.

Територіальний округ № 6

Прізвище, ім’я та по батькові / Політична партія 

від якої обрано депутата

День прийому

Час прийому (год)

Місце прийому

контакт  – центру

Телефон

Проценко

Зінаїда

Валеріївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

1

вівторок

щомісяця

 

 

З 17.00

до 18.00

 

 

 

Вул. набережна Лейтенанта Дніпрова,      буд. 76

(приміщення контакт-центру № 23)

 

23

 

 

 

(096)4075017

(067)5794722

(контакт- центр)

 

 

Угніч

Григорій

Анатолійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ

4

четвер

щомісяця

 

 

З 15.00

до 17.00

 

 

 

Вул. Івана Приходька, буд. 91

(приміщення контакт-центру № 22)

 

 

22

 

 

 

(096)8275899

(067)5794741

(контакт- центр)

 

 

 

 

Кармазин

Дмитро

Віталійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

1

четвер

щомісяця

 

З 14.00

до 16.00

 

 

 

Вул. Республіканська, буд. 81

(приміщення контакт-центру № 24)

 

 

 

 

24

 

 

 

(067)5795166

(контакт- центр)

 

(050)3057909

 

3

четвер

щомісяця

 

З 14.00

до 16.00

 

Вул. Приходька, буд. 91

(приміщення контакт-центру № 22)

 

 

 

22

 

(067)5794741

(контакт- центр)

 

 

Погужельська

Наталія

Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

Кожен

вівторок

щомісяця

 

З 14.00

до 16.00

 

 

Особистий прийом:

Вул. Республіканська, буд. 81

(приміщення контакт-центру № 24)

 

 

24

 

 

 

(067)5795166

(контакт- центр)

Кожен

четвер

щомісяця

 

З 10.00

до 12.00

 

 

Вул. Республіканська, буд. 81

(приміщення контакт-центру № 24)

24

(067)5795166

(контакт- центр)

Понеділок,

середа

щомісяця

 

З 10.00

до 15.00

Бульв. Пушкіна, б.22

(приміщення Бізнес-центру «Бульвар», 1 поверх)

 

 

(067)4055028

 

(096)5240961

 

Нікіфоров

Олександр

Ігоревич

Політична партія

«Рідне місто»

2

вівторок

щомісяця

 

З 14.00

до 16.00

Вул. Набережна Лейтенанта Дніпрова,     буд. 76

 (приміщення контакт-центру № 23)

23

 

 

(067)5303125

(067)5794722

(контакт- центр)

3

вівторок

щомісяця

З 14.00

до 16.00

Вул. І. Приходька, буд. 91

(приміщення контакт-центру № 22)
22

(067)5794741

    (контакт- центр)

 

Петренко

Інна

Анатоліївна

Політична партія

«Рідне місто»

 

 

2

четвер

щомісяця

 

 

 

З 14.00

до 17.00

 

 

Вул. Івана Приходька, буд.36 

(приміщення контакт-центру № 20)

 

 

20

 

 

(097)2077266

 

(067)5794732

(контакт- центр)

 

 

Плескун

Олександр

Володимирович

Політична партія

«Рідне місто»

 

 

 

 

Кожен

2

вівторок

щомісяця

 

З 14.00

до 17.00

 

Вул. Республіканська, буд.81 

(приміщення контакт-центру № 24)

24

(067)5795166

(контакт- центр)

 

(098)0933699

(тел. помічника)

 

Кожен

4

вівторок

щомісяця

З 14.00

до 17.00

 

Вул. Івана Приходька, буд.91

(приміщення контакт-центру № 22)

22

(067)5794741

(контакт- центр)

 

 

Гориславець

Лариса

Олексіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

1

вівторок

щомісяця

 

З 14.00

до 17.00

 

Вул.  Івана Приходька, буд. 36

(приміщення контакт-центру № 20)

Вул.  Івана Приходька, буд. 90

Крюківська районна адміністрація

(кабінет № 219)

Після завершення карантину

20

(067)5794732

(контакт- центр)

 

(068)0006418

 

 

ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ

Виборча дільниця №531118

вул.Чумацький шлях (вул.Олександра Сербіченка), 7, м.Кременчук, Полтавська обл., 39621 (Кременчуцький коледж Кременчуцького національного університету, фойє).

м.Кременчук – вул.Івана Приходька: 1–31; вул.Макаренка: 1–6А; вул.Чумацький шлях (вул.Олександра Сербіченка): 1–7, 9; пров.Літературний.

Виборча дільниця №531119

вул.Івана Приходька, 38/5, м.Кременчук, Полтавська обл., 39621 (Кременчуцька гімназія №9, їдальня).

Виборча дільниця №531120

вул.Івана Приходька, 100, м.Кременчук, Полтавська обл., 39621 (палац культури і творчості (ім. Котлова), дзеркальний зал).

м.Кременчук – вул.Академіка Герасимовича (вул.Котлова): 5–22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А; вул.Верхньодніпровська, вул.Івана Приходька: 68, 70–105, 107, 109–111, 113, 115–115/2, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133/1, 135–135Г; вул.Олександріївська: 1–10, 12, 14, 16; вул.Ростовська: 2, 4, 6, 8, 10–32; вул.Трьох Космонавтів: 8–8А, 10, 12, 14, 16, 18–40, 43–43А, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–75/18; пров.Верхньодніпровський, пров.Винахідників Бикових (пров.Фурманова), пров.Дніпровський: 1–12/9; пров.Івана Приходька (пров.Карла Лібкнехта): 8, 10; пров.Новохатька, пров.Олександра Олеся (пров.Димітрова): 3–7/26, 11, 13–13А, 15, 19, 21–21А, 23–43; пров.Уляни Громової, проїзд Тупиковий, тупик Ковальський (тупик Кузнечний).

Виборча дільниця №531121

вул.Макаренка, 105, м.Кременчук, Полтавська обл., 39621 (службове приміщення Собору Успіння Пресвятої Богородиці, актовий зал).

м.Кременчук – вул.Виноградна: 33–33А, 39, 43; вул.Володимира Івасюка (вул.Рози Люксембург): 1–66, 68/43, 70/78, 72, 74, 76, 78, 80, 82–82Б, 84/35; вул.Івана Франка: 4–12/1, 14, 16, 18, 20; вул.Ливарна, вул.Макаренка: 40–40А, 46, 48, 55–107; вул.Насосна, вул.Революціонерів: 1–26, 28, 30–30Б, 32/1, 34; вул.Республіканська: 1–18, 20, 22–22/60, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/17; вул.Світанкова (вул.Моріса Тореза): 2А–4А; вул.Художня, набережна Лейтенанта Дніпрова: 17–43; пров.Андрія Головка, пров.Докучаєва, пров.Івана Приходька (пров.Карла Лібкнехта): 1–7, 9/10, 11/3–24; пров.Ливарний, пров.Літописний (пров.Рози Люксембург), пров.Мирний, пров.Передовий, пров.Революціонерів, пров.Художній, пров.Яблуневий, пров.1-й Ливарний, проїзд Михайла Старицького, тупик Ливарний.

Виборча дільниця №531122

вул.Олександріївська, 18, м.Кременчук, Полтавська обл., 39621 (школа №23, фойє).

м.Кременчук – вул.Академіка Герасимовича (вул.Котлова): 23/2, 25–25А, 27/23, 29/16, 31, 33, 35, 37/1–86, 87А–88А, 90–90А, 92, 94, 96–96Б; вул.Гайдамацька (вул.Кіровоградська): 18, 20, 22–22Б, 24, 26, 28–30А, 32, 34–34А, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46–46Б, 48–48А, 50–50Б, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Дніпровська, вул.Івана Приходька: 106/9, 108, 112, 114–114Б, 116, 118–118Б, 120, 122, 124/2, 126/1, 128–128Б; вул.Кавалерійська: 8, 10, 12–14А, 16, 20–49; вул.Космонавтів: 47/2, 49, 51/1, 55, 57/13, 59/16, 61–86; вул.Михайлівська (вул.Лазо): 4/31, 6–6/34, 8/33, 16/42–18; вул.Олександріївська: 11, 13, 15, 17–37/2, 39–39/1; вул.Пилипа Орлика (вул.Фрунзе), вул.Ростовська: 1–1А, 3, 5–5А, 7, 9, 34–44; вул.Самойловська, вул.Сергія Єфремова (вул.Миколи Кузнєцова), вул.Трьох Космонавтів: 40/2–42/1, 44, 46, 48, 50–50Б, 52–52/77, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 77А–91; вул.Чорноморська: 39, 41, 43, 45, 47/1А–66; вул.Чумацький шлях (вул.Олександра Сербіченка): 29–75А; пров.Гайдамацький (пров.Кіровоградський), пров.Дніпровський: 13–18; пров.Кленовий, пров.Максима Рильського, пров.Михайлівський (пров.Лазо), пров.Олега Ольжича (пров.Чапаєва), пров.Пилипа Орлика (пров.Фрунзе), пров.Промисловий, пров.Спаський (пров.Котлова), пров.Транспортний, пров.Чигиринський, пров.Шкільний, тупик Максима Рильського, тупик Пилипа Орлика (тупик Фрунзе), тупик 1-й Гайдамацький (тупик 1-й Кіровоградський), тупик 2-й Гайдамацький (тупик 2-й Кіровоградський).

Виборча дільниця №531123

вул.Остапа Вишні, 29/38, м.Кременчук, Полтавська обл., 39619 (спеціальна школа-інтернат, актовий зал).

м.Кременчук – вул.Василя Стуса (вул.Дзержинського), вул.Гайдамацька (вул.Кіровоградська): 1–17, 18А–19, 20/17–21А, 23, 25–25/2, 27–27/47, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55А, 57–57А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Григорія Чуркіна (вул.Радянської міліції), вул.Івана Миколайчука (вул.Островського), вул.Кавалерійська: 1/56–5, 9–9А, 11–11А, 15–15А, 17–17/2; вул.Космонавтів: 19А - 19/14, 21/9, 23–47Б, 47/27–48/28, 50/13, 52/12–54, 56, 58, 60; вул.Ліщинова (вул.Ленінградська), вул.Менделєєва, вул.Олександріївська: 38, 40–89; вул.Остапа Вишні, вул.Різдвяна (вул.Енгельса): 1–1/14, 3–3А, 5, 7–7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21, 25–35А, 37–37В, 39–43, 45; вул.Ріхарда Зорге, вул.Тіниста (вул.Чичеріна), вул.Чорноморська: 1–38, 40–40Б, 42–42Б, 44, 46; пров.Автобусний, пров.Баженова, пров.Бородінський, пров.Вагонобудівний, пров.Василя Стуса (вул.Дзержинського), пров.Грузинський, пров.Космічний, пров.Космонавтів, пров.Остапа Вишні, пров.Паторжинського, пров.Патріса Лумумби, пров.Самойловський, пров.Чорноморський, проїзд Самойловський, тупик Самойловський.

Виборча дільниця №531124

вул.Пілотів, 41Б, м.Кременчук, Полтавська обл., 39619 (Кременчуцька гімназія №7, фойє).

м.Кременчук – вул.Академіка Герасимовича (вул.Котлова): 87, 89–89А, 91, 93, 95, 97–204; вул.Баженова, вул.Білецьківська, вул.Гайдамацька (вул.Кіровоградська): 72А–145Б; вул.Дорошенка, вул.Заводська, вул.Івана Чорнобаби, вул.Костянтина Острозького (вул.Блюхера), вул.Куруківська, вул.Михайлівська (вул.Лазо): 3, 5, 7–7А, 9–13, 19–23; вул.Народних ополченців, вул.Петра Сагайдачного, вул.Пілотів, вул.Різдвяна (вул.Енгельса): 2–2А, 4; вул.Соломії Крушельницької (вул.Крупської): 137А–189; вул.Чечелевська, вул.Чумацький шлях (вул.Олександра Сербіченка): 77–129; вул.Ярослава Мудрого, пров.Гарматний, пров.Калиновий, пров.Криворізький, пров.Урожайний, пров.Чечелевський, проїзд Заводський, проїзд Ополченський, проїзд Пілотів, тупик Урожайний.

Виборча дільниця №531125

вул.Соломії Крушельницької (вул.Крупської), 65, м.Кременчук, Полтавська обл., 39621 (виробничий підрозділ №08 «Крюківський кар’єр», актовий зал).

м.Кременчук – вул.Гірська, вул.Івана Приходька: 130–130/1, 132, 134, 136–150; вул.Кавказька, вул.Космонавтів: 1А–18, 20, 22; вул.Новобудівельна, вул.Одеська, вул.Олександра Печерського (вул.Пархоменка), вул.Різдвяна (вул.Енгельса): 6–6А, 8, 10–10А, 12–12А, 14–14Б, 16, 18–18Б, 20, 22–24А, 36–36А, 38–38Г, 44; вул.Соломії Крушельницької (вул.Крупської): 1–135Б; вул.Тімірязєва, вул.Черкаська, пров.Заводський, пров.Конституції, пров.Кремінний (пров.Кремневий), пров.Лубенський, пров.Миколи Лисенка, пров.Одеський, пров.Пшеничний, пров.Сергія Єсеніна, проїзд Георгія Петька, проїзд Івана Торубари, проїзд Людмили Корабліної, проїзд Одеський, проїзд Юнацький (проїзд Пархоменка), тупик Космонавтів.

Виборча дільниця №531126

вул.Республіканська, 76, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (Кременчуцька гімназія №29, спортзал).

м.Кременчук – вул.Василя Сухомлинського (вул.Пальміро Тольятті), вул.Виноградна: 1–32, 34, 40–42, 44–58; вул.Володимира Івасюка (вул.Рози Люксембург): 67/48, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81/19, 83/14, 85–122; вул.Єгорова, вул.Івана Франка: 13, 15, 17/5, 19/6, 21–40; вул.Олександра Білаша (вул.Дем’яна Бєдного): 12; вул.Революціонерів: 27, 29–29/1, 31, 33, 35–45; вул.Республіканська: 19–19/38, 21, 23, 25, 27, 29, 31/3, 33/6, 35, 37, 39–60, 62, 64/1, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Світанкова (вул.Моріса Тореза): 5–29; вул.Тупикова, пров.Дружби, пров.Крюківський, пров.Лейтенанта Дніпрова, пров.Насосний, пров.Ушинського, проїзд Дружби.

Виборча дільниця №531127

вул.Республіканська, 63, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (КЗК «Міський центр культури і дозвілля», 1-й корпус, хол).,м.Кременчук – вул.Генерала Манагарова: 1–8, 10; вул.Республіканська: 61, 63, 65–65А, 67, 69, 71, 73, 96–118А; пров.Зоряний: 2А–5/1.

Виборча дільниця №531128

вул.Олександра Білаша (вул.Дем’яна Бєдного), 32, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (Кременчуцький ліцей №6 «Правобережний», хол).

м.Кременчук – вул.Олександра Білаша (вул.Дем’яна Бєдного): 2А–10, 18; набережна Лейтенанта Дніпрова: 44–58; пров.Зоряний: 7–9.

Виборча дільниця №531129

набережна Лейтенанта Дніпрова, 76, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (контакт-центр мікрорайону №23, хол).

м.Кременчук – набережна Лейтенанта Дніпрова: 60–82; пров.Петра Алексєєва.

Виборча дільниця №531130

вул.Генерала Манагарова, 9, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (Комунальне некомерційне медичне підприємство «ЦПМСД №2», хол).

м.Кременчук – вул.Генерала Манагарова: 9, 11–15, 19, 21, 23, 25, 27–27Б, 31–31Б, 33; вул.Сонячна (вул.Новочервоноармійська): 31; набережна Лейтенанта Дніпрова: 84; пров.Володимира Вернадського (пров.Червонофлотський), 1-й тупик Володимира Вернадського (1-й тупик Червонофлотський), 2-й тупик Володимира Вернадського (2-й тупик Червонофлотський).

Виборча дільниця №531131

вул.Республіканська, 81, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (контакт-центр мікрорайону №24, актовий зал).

м.Кременчук – вул.Генерала Манагарова: 18–18А, 20–20А, 22, 24/36А; вул.Правобережна (вул.Червоноармійська): 40–42А; вул.Республіканська: 75–77, 79–79А, 81, 83.

Виборча дільниця №531132

вул.Республіканська, 85, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука, хол).

м.Кременчук – вул.Правобережна (вул.Червоноармійська): 31, 44–44А, 46, 48, 50, 58А; вул.Республіканська: 85, 87, 89–89А, 91, 93, 120–138.

Виборча дільниця №531133

вул.Декабристів, 28, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (гуртожиток ПАТ «КСЛЗ», хол).

м.Кременчук – вул.Володимира Вернадського (вул.Червонофлотська), вул.Генерала Манагарова: 26А–26/29, 28–30, 32, 34–38; вул.Декабристів, вул.Добролюбова, вул.Новосхідна, вул.Олександра Радищева (вул.Радіщева), вул.Портова, вул.Правобережна (вул.Червоноармійська): 11–25, 33–37, 45А, 47–47А, 49, 51–55/1; вул.Рилєєва, вул.Сонячна (вул.Новочервоноармійська): 1–25А, 31Б–35/27; вул.Східна: 2А–19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Чернишевського, вул.Шкільна: 1–11/9; пров.Декабристів, пров.Правобережний (пров.Червоноармійський): 1А–3, 7/12, 14–20; пров.Рилєєва, пров.Чернишевського.

Виборча дільниця №531134

вул.Космічна, 9, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (КЗК «Картинна галерея Наталії Юзефович», виставкова зала).

м.Кременчук – вул.Космічна, вул.Красноградська, вул.Озерна, вул.Перекопська, вул.Республіканська: 140–150; вул.Садківська, пров.Кам’яногірський, пров.Лютневий, пров.Озерний, пров.Садківський, пров.Технічний, проїзд Озерний, тупик Озерний, тупик Садківський, тупик 1-й Озерний, тупик 2-й Озерний, тупик 3-й Озерний.

Виборча дільниця №531135

вул.Шкільна, 16, м.Кременчук, Полтавська обл., 39625 (школа №22, хол).

м.Кременчук – вул.Правобережна (вул.Червоноармійська): 57/2–57/33; вул.Республіканська: 95; вул.Східна: 20–20Б, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38; вул.Шкільна: 13/10–17; пров.Грушевий, пров.Правобережний (пров.Червоноармійський): 4, 12; пров.Січовий (пров.Дніпропетровський).

                                                           Територіальні  округи  №  1, 2, 3, 4, 5, 6

Прізвище, ім’я та по батькові / Політична партія 

від якої обрано депутата

День прийому

Час прийому (год)

Місце прийому

контакт  – центру

Телефон

 

Іванян

Геннадій

Михайлович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Понеділок -

п’ятниця

щомісяця

З 09.00

до 17.00

 

Громадська приймальня

Бульвар Пушкіна, буд. 22

Бізнес-центр «Бульвар», 1 поверх

 

(067)4055028

 

3

четвер

щомісяця

З 16.00

до 18.00

 

Особистий прийом

Бульвар Пушкіна, буд. 22

Бізнес-центр «Бульвар», 1 поверх

 

 

 

(097)1217228

2

вівторок

щомісяця

З 16.00

до 18.00

Вул. Республіканська, буд.81 

(приміщення контакт-центру

№ 24)

          24

 (067)5795166

(контакт- центр)

 

1

середа

щомісяця

З 16.00

до 17.00

Вул. Макаренка, буд. 5  

(067)4055028,

(097)1217228

 

Терещенко

Денис

Юрійович

політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

4

четвер

щомісяця

З 12.00

до 13.00

Пл. Перемоги, буд.2 (кім. 101)

Після завершення карантину

  (067)5301873