Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

23 °C
План роботи міської ради

 

ПЛАН РОБОТИ

КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НА ЛИПЕНЬ 2019 РОКУ

 

Заходи

Дата, час

Місце проведення

 

Засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку та інвестиційної політики (голова комісії Плескун О.В.)

11.07.2019

09.00. год.

мала зала № 1

Засідання робочої групи щодо розроблення єдиної форми типових договорів допорогових закупівель для комунальних підприємств міста Кременчука.

10-11.07.2019

(уточнюється)

 

Семінар з представниками самостійних структурних підрозділів виконкому та комунальних підприємств щодо результатів оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних на Єдиному державному порталі відкритих даних (data.gov.ua) та на   веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету (opendata.kremen.gov.ua)

(уточнюється)

 

Засідання робочої групи щодо ходу виконання Програми заходів дій з метою недопущення перевищення нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря в м. Кременчуці

23-24.07.2019

(уточнюється)

 

Засідання постійної депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури (голова комісії Ульянов Р.А.)

30-31.07.2019 (уточнюється)

 

Проведення виїзних засідань постійних депутатських комісій

 

(уточнюється)

 

 

Примітка: протягом місяця заходи можуть доповнюватися, змінюватися,

                     уточнюватися.