Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Із міського бюджету Кременчука продовжують відшкодовувати кошти на здобуття вищої освіти учасниками АТО

Із міського бюджету Кременчука продовжують відшкодовувати кошти на здобуття вищої освіти учасниками АТО

Січень 22, 2019

На засіданні комісії по розгляду заяв учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та виявили бажання отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у закладах вищої освіти  м. Кременчука,  були  розглянуті документи, що надійшли  від кременчужанин з певним статусом.

У рамках розгляду документів члени комісії прийняли рішення про те, що 4 кременчужан, які мають статус УБД із числа учасників АТО,  мають право скористатися цією місцевою пільгою та отримати фінансову підтримку з міського бюджету на відшкодування вартості навчання в ВНЗ міста.

Нагадаємо, можливість здобути вищу освіту в вищих навчальних закладах (ІІІ - ІV рівнів акредитації) м. Кременчука за рахунок коштів міського бюджету надається учасникам АТО відповідно до міської комплексної програми «Захисник України», яка була затверджена депутатами міської ради в квітні 2018 року.

Цього року в міському бюджеті на виконання програми соціального спрямування передбачено 90 тисяч гривень. Минулого року ці видатки становили приблизно 45 тисяч гривень. Вони  були спрямовані на відшкодування вартості навчання в вищих навчальних закладах Кременчука 8 учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції.

Теги: #Новини