Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 22 лютого у Кременчуці відбудеться II (міський) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

22 лютого у Кременчуці відбудеться II (міський) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

Лютий 15, 2019

Ініціатором і засновником всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» є Національний олімпійський комітет України.

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – надихнути молодих людей всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.

Змагання проходитимуть 22 лютого 2019 року на базі навчальних закладів міста: ліцею-інтернату №21 «Старт», на базі ЗОШ №1, на базі ліцею №11 «Гарант» , на базі ЗОШ №7. У них можуть брати участь учні 5-6 закладів загальної середньої освіти міста Кременчука. До складу команди навчального закладу входить 6 хлопчиків та 6 дівчат, які за станом здоров’я віднесені до основної медичної групи.

В програмі змагань:  конкурс презентацій команд «Ми – олімпійська надія»;  конкурс малюнків на тему «Олімпійський рух в Україні»;  комплексна естафета;  рухлива гра «Артбол»;  вікторина на кращі знання олімпійського руху в світі.