Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Цього літа в комунальному позаміському таборі «Супутник» організовуються тематичні відпочинкові тури

Цього літа в комунальному позаміському таборі «Супутник» організовуються тематичні відпочинкові тури

Квітень 04, 2019

У  рамках оздоровчої кампанії - 2019 у спортивно- оздоровчому комплексі «Супутник» запроваджуються тематичні тури. За інформацією директора комунального позаміського табору Григорія Угніча, в таборі в період із 16 по 26 червня відпочиватимуть юні  десантники та миротворці «Захисники миру». Програма цієї  табірної  зміни буде насичена різними формами роботи з дітьми патріотичного,  фізичного та медичного спрямування.

Нагадаємо, цього літа в спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» також буде організована інклюзивна зміна для відпочивальників із вадами здоров’я. Оздоровлюватимуть у ньому діточок із порушеннями слуху, зору, опорно-рухового апарату,  з затримкою психічного розвитку, тяжкими порушеннями мовлення тощо протягом 10 днів із 6 по 15 червня.

СОК «Супутник» розташовується в селі Дмитрівка (Полтавська обл.), вул. Спортивна, 18А. Більш детальна інформація за телефоном: 067 3947 220.

Теги: #Новини