Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

21 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Жителька Кременчука Олена Дмитрівна Мирошниченко святкує 100 річний ювілей

Жителька Кременчука Олена Дмитрівна Мирошниченко святкує 100 річний ювілей

Травень 07, 2019

Сьогодні, 7 травня,  100-річчя  від дня народження святкує кременчужанка Олена Дмитрівна Мирошниченко. Із цією визначною ювілейною датою, її привітала директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Доценко. Вона зазначила,   що на  плечі Олени Дмитрівни випали тяжкі життєві випробування – голод, кривава війна з німецьким окупантом, підняття з руїн виснаженої країни. Ці екзамени долі разом із представниками свого покоління ювілярка здала з честю,  даючи взірцевий приклад іншим. Марина Доценко побажала  ювілярці міцного здоров’я, родинного затишку та відчувати постійну турботу від рідних та близьких їй людей.

У післявоєнні роки Мірошниченко Олена Дмитрівна присвятила себе педагогічній діяльності та навчанню підростаючого покоління,  за що мала відзнаки та нагороди. Вела громадську та просвітницьку роботу, неодноразово обиралась депутатом місцевого рівня, очолювала депутатські комісії.

Теги: #Новини

Фотогалерея