Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відбудеться меморіальний захід із нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

У Кременчуці відбудеться меморіальний захід із нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Червень 18, 2019

22 червня Кременчук, як і вся наша країна, відзначатиме День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У цей день ми згадуємо про тих, хто ціною життя відстоював перемогу над нацизмом, тих, чиї долі були покалічені та  зруйновані у найкривавішій битві  ХХ століття. Ми в неоплатному боргу перед героями Другої світової війни та  сумуємо за всіма її загиблими.

Шановні кременчужани! У Кременчуці 21 червня о 9 годині ранку  відбудеться меморіальний захід, присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Традиційно він проходитиме біля меморіалу «Вічно живим».  

Звертаємося з проханням до керівників підприємств, установ та організацій м. Кременчука у скорботний день, 22 червня, приспустити Державні прапори України на  будинках і  спорудах.

 

Теги: #Новини

Фотогалерея