Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчужанам не рекомендують купатися на пляжах «Центральний» і в районі регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький»

Кременчужанам не рекомендують купатися на пляжах «Центральний» і в районі регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький»

Липень 10, 2019

Кременчуцький МВПЛД  ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, за результатами останнього санітарно-мікробіологічного дослідження  річкові води пляжу «Центральний» та зони відпочинку в  районі регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький»  не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

            Індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 2 400 000 (при нормативному показнику не більше 10 000). На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» 2 400 000 (при нормативному показнику не більше 5 000).

              Із метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, фахівці рекомендують обмежитися від купання на пляжах «Центральний» та в районі регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький», а  також не радять користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

Теги: #Новини