Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

25 °C

Ви тут: Новини >> Цього тижня на теплових мережах Кременчука проводитимуться повторні гідравлічні випробування

Цього тижня на теплових мережах Кременчука проводитимуться повторні гідравлічні випробування

Липень 29, 2019

За результатами гідравлічних випробувань, проведених у рамках планової підготовки до осінньо-зимового періоду на мережах теплопостачання в центральній частині Кременчука було виявлено 19 дефектів.

 

На сьогоднішній день більша частина з них вже ліквідована. Про це повідомляє головний інженер КП «Теплоенерго» Руслан Радченко. За його інформацією, на ліквідацію поривів йде чимало часу, бо мережі теплового господарства міста є застарілими, а на шляху їх відновлення вимагають проведення комплексу земельних та інженерних робіт.

 

У зв’язку з цим в графіку централізованої подачі гарячого водопостачання після проведення профілактичних робіт споживачам центру Кременчука дещо змінюється та переноситься на тиждень.

 

Цього тижня на об’єктах теплової мережі центральної частини будуть проводитися повторні гідравлічні випробування. Після чого енергетики планують відновити гаряче водопостачання в вищевказаному мікрорайоні 6 серпня.

 

Теги: #Новини