Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> База станції екстреної медичної допомоги Кременчука оновлюється

База станції екстреної медичної допомоги Кременчука оновлюється

Серпень 06, 2019

На станції швидкої допомоги Кременчука  (станція екстренної медичної допомоги №2 м. Кременчука КУ "Полтавський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф" ) розпочато реконструкцію приміщень для зберігання автомобілів служби 103. Міський голова Віталій Малецький зазначив, що наразі цей проект реалізується на умовах співфінансування за рахунок бюджетів міста та області. Таке рішення було прийнято спільно міською та обласною владами. Керівник міста звернув увагу виконавців робіт на тому, що в новому гаражі необхідно створити належні умови як для зберігання спецтранспорту, так і відпочинку водіїв.

Варто зазначити, що автопарк станції екстреної медичної допомоги Кременчука  також оновився сучасним спецавтомобілем. До його комплектації входить обладнання, яким медики матимуть можливість надавати невідкладну медичну допомогу. Наразі на Полтавщині подібних автомобілів лише 2, і 1 із них працюватиме в Кременчуцькому окрузі.

 

Теги: #Новини

Фотогалерея