Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> КП «Теплоенерго» готує мережі до вчасного підключення теплоносія

КП «Теплоенерго» готує мережі до вчасного підключення теплоносія

Серпень 16, 2019

КП «Теплоенерго» в рамках підготовки до нового опалювального сезону проводить масові ремонтні роботи на теплових мережах, центральних теплових пунктах, виконують гідравлічні випробування та заміну застарілого обладнання.

Наразі комунальне теплопостачальне підприємство виконує заміну частини магістральної теплової мережі на Раківці в районі вул. Республіканська, 63.

Нагадаємо, обладнання, що перебуває на КП «Теплоенерго», практично зношене.  Вводилося воно в експлуатацію понад 60 років тому. В останні роки, щоб утримувати теплове господарство міста в належному технічному стані, з міського бюджету виділяються значні видатки, бо у комунального підприємства на ці цілі коштів не вистачає. Незважаючи на таку ситуацію,  КП «Теплоенерго» проводить заплановані ремонтні роботи на теплових об’єктах.

Разом із тим колектив комунального теплостачального підприємства звертається із проханням до населення погасити боргу за тепло та гарячу воду, аби мати більше можливостей для якісної підготовки  до нового опалювального сезону.

Станом на сьогоднішній день борг перед комунальним теплопостачальним підприємством тільки з боку населення складає близько 30 млн. грн..

Теги: #Новини

Фотогалерея