Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці визначено 300 місць для складування опалого листя

У Кременчуці визначено 300 місць для складування опалого листя

Вересень 10, 2019

 З метою проведення заходів з вивезення опалого листя та ліквідації стихійних звалищ у період масового листопаду та підготовки міського господарства  до зими  з 16 вересня 2019 року у Кременчуці оголошено осінній трьохмісячник чистоти.

Комунальні підприємства активно включилися в роботу з наведення у місті ладу та прибирання закріплених за ними територій. Найбільше роботи восени у КАТП-1628, яка має  забезпечити своєчас­не вивезення опалого листя з території об’єктів комунальної власності тери­торіальної громади міста.  За інформацією начальника цеху експлуатації КАТП-1628 Ірини Борисенко, у Кременчуці визначено 300 місць для складування опалого листя, їх погоджено з управляючими компаніями. Наразі комунальники встановлюють на них таблички.

 Ірини Борисенко наголошує, що в місцях складування листя заборонено залишати інше сміття, зокрема: побутове та будівельне. Відповідно до графіків працівники КАТП-1628 здійснюватимуть вивезення листя з прибудинкових територій.