Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> Сьогодні на маршрути Кременчука вийшла рекордна кількість тролейбусів

Сьогодні на маршрути Кременчука вийшла рекордна кількість тролейбусів

Жовтень 22, 2019

Сьогодні на маршрути Кременчука вперше за останні роки вийшла рекордна кількість одиниць електротранспорту -  у години «пік» працюють 50 тролейбусів. За словами керівника КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» Олександра Вертюха, це стало можливим завдяки оновленню  тролейбусного парку та вирішенню кадрової проблеми. До придбання  нового електротранспорту  у місті працювало 32-35 переважно старих тролейбусів, останнім часом 40-45 сучасних машин. Кременчук став першим містом не обласного значення, яке отримало безповоротні кошти у розмірі 60 млн.грн.  від Європейських партнерів   на оновлення тролейбусного парку. Крім того, нещодавно завершила навчання група водіїв тролейбусів, які вже приступили до роботи.   Найближчим часом розпочне навчання нова група водіїв.

      Як зазначає міський голова Віталій Малецький, міська влада на цьому зупинятися не збирається - кількість одиниць комунального транспорту на маршрутах міста планується збільшувати і надалі. Це дасть можливість зменшити інтервал руху пасажирського транспорту та покращити якість надання послуг пасажирам, в тому числі і пільгових категорій, для яких проїзд у комунальному транспорті є безкоштовним. До того ж, вартість проїзду у кременчуцьких тролейбусах найнижча в Україні - 2 грн., і збільшувати її поки що не планується.
Крім того, з наступного року на вулиці Кременчука вийдуть нові комунальні автобуси, які дозволять вирішити питання перевезення пасажирів з віддалених мікрорайонів міста. 

Фотогалерея