Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Незабаром на вулиці Небесної Сотні рух пішоходів та автотранспорту регулюватимуть нові світлофори

Незабаром на вулиці Небесної Сотні рух пішоходів та автотранспорту регулюватимуть нові світлофори

Листопад 06, 2019

КП «Міськсвітло» продовжує роботи з удосконалення міської мережі регулювання дорожнього руху. Зокрема,  освітлювачі міста завершують розпочаті на минулому тижні роботи з встановлення нових світлофорних об’єктів на вул. Небесної Сотні.

Наразі на цьому об’єкті вуличної мережі комунальниками проводиться облаштування нових світлофорів із електронним відліком часу.  До цього ж ними були проведені нові інженерні комунікації та встановлені електроопори.

Нагадаємо, нові світлофори на вул. Небесної Сотні проводяться з метою врегулювання питання щодо безпеки дорожнього руху на одній із проблемних ділянок  центрального автошляху - вул. Небесної Сотні, де в пікові та вихідні дні скупчується багато транспорту  та утворюються автомобільні затори.  Варто зазначити, що в цьому мікрорайоні зосереджено чимало торговельних об’єктів,  закладів соціальної інфраструктури, тому тут завжди перебуває багато людей та транспортних засобів.  

Теги: #Новини

Фотогалерея