Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> Відремонтовано ще один під’їзний шлях до підприємств Північного промвузлу

Відремонтовано ще один під’їзний шлях до підприємств Північного промвузлу

Листопад 27, 2019

Ремонт дорожнього покриття по провулку Галузевому, яке від постійної експлуатації з боку великотоннажного транспорту було вщент ушкодженим, завершено. Кілька тижнів поспіль бригади КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» на цьому об’єкті дорожнього господарства, який є транспортною артерією до підприємств Північного промвузлу,  виконували ремонтні роботи. Цього сезону тільки дещо раніше кременчуцькі дорожники відремонтували і дорожнє покриття на вулиці Аерофлотській. Цією дорогою теж  рухається вантажний транспорт промислових підприємств Кременчука.  

Укладання нового асфальту на під’їзних шляхах  виконувалося із застосуванням сучасних дорожніх технологій за допомогою новітньої техніки. Для збільшення термінів експлуатації покриття дорожники ліквідовували ямковість не методом латання ям, а шляхом укладання асфальту великими смугами.

Варто відзначити, що проблематичність проведення ремонтних робіт на  цих транспортних сполученнях полягає в тому, що вони мають двох балансоутримувачів: місто та район. Свій відрізок шляхів Кременчук відремонтував.  Питання про проведення ремонтних робіт на районній ділянці автошляху  має вирішуватися на обласному рівні.

Теги: #Новини

Фотогалерея