Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Шанований кременчужанин, автор низки історично-політичних нарисів Броніслав Сьомик видав нову книгу «Українці п’яти континентів»

Шанований кременчужанин, автор низки історично-політичних нарисів Броніслав Сьомик видав нову книгу «Українці п’яти континентів»

Листопад 28, 2019

Присвячується вона ролі українців в історії розвитку різних держав. Перший екземпляр книги «Українці п’яти континентів» автором було передано міському голові Віталію Малецькому на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Літературним редактором видання є донька Броніслав Сьомика - Президент Кременчуцької філії МАН України Олена Сьомик. До книги також увійшли роботи кременчуцьких науковців із числа учнівської молоді.

Вітаючи Броніслава Сьомика з виходом у світ нової книги, міський голова Віталій Малецький підкреслив, що в творах нашого земляка завжди поєднані історичні  минуле та сьогодення України, нашого міста зокрема. Факти, викладені в новій праці автора, розповідають про життя та діяльність українців різних поколінь на різних континентах і  про те, чим вони запам’яталися народам світу, засвідчують їх неоціненний внесок у створення позитивного іміджу незалежної української держави. 

Нагадаємо, дещо раніше Броніслав Сьомик видав історичні  нариси «Україна - це не Росія», «Кременчук у роки Другої світової війни».

Теги: #Новини

Фотогалерея