Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> З 1 грудня у Кременчуці запрацює стаціонарний мобільний пункт обігріву

З 1 грудня у Кременчуці запрацює стаціонарний мобільний пункт обігріву

Листопад 29, 2019

 

Вже цієї неділі у Кременчуці навпроти залізничного вокзалу запрацює  стаціонарний мобільний пункт обігріву, де взимку у разі необхідності надаватимуть початкову допомогу  городянам.   

 Сьогодні заступник міського голови Валерій Декусар перевірив готовність пункту обігріву  та дав доручення відповідним службам щодо забезпечення його безперебійної сезонної роботи.

З 1 грудня пункт обігріву працюватиме цілодобово та без вихідних. За інформацією  Департаменту соціального захисту населення та питань АТО,  для осіб без постійного місця проживання у пункті обігріву двічі на день буде організоване  харчування: з 09.00 до 10.00 годин  та 16.00 – 17.00 години. Зігрітися гарячим чаєм у ньому  можна буде постійно, крім того, залишатимуть резервний сухий пайок. У разі необхідності безхатченкам надаватимуть теплий одяг із банку одягу, що є в територіальних центрах Автозаводського та Крюківського районів.

Фотогалерея