Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

18 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Ми знаємо, про що мріють маленькі кременчужани!

Ми знаємо, про що мріють маленькі кременчужани!

Грудень 09, 2019

Пам’ятаєте легенду про Миколая, який за життя завжди допомагав всім, хто потребував його підтримки? Саме таких сучасних Миколаїв ми шукаємо для маленьких кременчужан! Подарувати дитині казку просто! Ви ще не знаєте як? Тоді ми йдемо до вас! )

 

 Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сімей та дітей, Управління молоді та спорту та Департамент освіти Кременчука вже сімнадцятий рік поспіль проводять загальноміську акцію „Святий Миколай - дітям”.

Одним з традиційних етапів акції є Марафон написання листів Святому Миколаю, який цього року охопив 7 соціальних установ, об’єднав 168 волонтерів та зібрав мрії 229 маленьких кременчужан.

В рамках Марафону волонтери завітали до соціальних закладів та створили справжні мальовані шедеври разом із найменшими дітками. Кожен малюнок – це найзаповітніша дитяча мрія. Інколи – велика, інколи – зовсім маленька та, здавалося б, буденна.

Отже, ми презентуємо топ-7 найпопулярніших подарунків цього року:

1. Найрізноманітніші ляльки

2. Машинки, літачки

3. Конструктори

4. Мякі іграшки

5. Телефони

6. Різноманітні БейБлейди

7. Колонки, навушники

Серед побажань також багато різноманітних настільних ігор, м’ячів, ляльок, машинок, конструкторів та багато різноманітних іграшок.

З оригінальних побажань варто зазначити:

  1. Теплоізолюючий коврик
  2. Самокат
  3. Телескоп
  4. Стілець
  5. Шкарпетки
  6. Лазерний проектор
  7. Набір для вязання

Всі малюнки, зібрані в рамках Марафону, можна побачити у групі в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk

Біля кожного фото з малюнком розміщена інформація про дитину та опис бажаного ним подарунку від Святого Миколая.

Схема дуже проста: обираєш мрію дитини та виконуєш її. Подарунок потрібно передати до 14 грудня в Центральний офіс благодійної акції «Святий Миколай - дітям», що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3, контактний телефон 3-51-06, 068-018-18-95.

Усі зібрані подарунки будуть передані маленьким адресантам 19 грудня 2019 року під час святкової програми в соціальній установі міста.

Подаруй мрію дитині, разом з нами!

Теги: #Новини

Фотогалерея