Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

19 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Учнів молодших класів Кременчука продовжуватимуть забезпечувати безкоштовним шкільним харчуванням

Учнів молодших класів Кременчука продовжуватимуть забезпечувати безкоштовним шкільним харчуванням

Грудень 13, 2019

У Кременчуці продовжуватимуть практику безкоштовного харчування молодших школярів. Таке рішення ухвалили депутати Кременчуцької міської ради під час прийняття міського бюджету на 2020 рік.

Нагадаємо, Кременчук є одним із не багатьох населених пунктів України, де в місцевому бюджеті передбачаються видатки  для оплати  харчування школярів початкової школи.  У головному фінансовому документів міста на наступний рік на ці цілі також закладені видатки в повному обсязі від потреби.  

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, якщо дозволятиме бюджетне фінансування, відшкодування коштів із міського бюджету для покращення дитячого раціону вітамінними продуктами, овочами, фруктами та молочними продуктами на цю статтю обов’язково збільшуватиметься.

Що стосується плати за харчування дітей дошкільного віку, які виховуються  в дитячих садках Кременчука, то вона теж частково  здійснюватиметься   за рахунок коштів міського бюджету. Відповідно до нормативних документів батьківська плата за харчування дітей має становити не менше 60% від встановленої вартості харчування на день.  

Теги: #Новини