Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На Третьому Занасипу створені сучасні умови для лікування та реабілітації жителів мікрорайону

На Третьому Занасипу створені сучасні умови для лікування та реабілітації жителів мікрорайону

Грудень 26, 2019

У філії територіального центру соціального обслуговування Крюківського району, яку було нещодавно відкрито на Третьому Занасипу,  з’явилося нове обладнання для проведення профілактичного лікування та надання реабілітаційних послуг жителям поважного віку мікрорайону. Це обладнання передано в рамках реалізації проєкту Фонду «Підтримка Центрів соціальної активності для літніх людей Крюківського та Автозаводського районів» завдяки компанії  «Джей Ті  Інтернешенл Компані Україна»   та за допомогою Благодійного фонду  «Карітас Полтава».  

Міський голова Віталій Малецький подякував представникам соціально відповідального бізнесу та небайдужим громадянам за допомогу, яка в останні роки активно надається ними задля розвитку соціальної сфери міста. Він підкреслив, що наразі  у віддаленому мікрорайоні міста - Третьому Занасипу було відкрито сучасну міні поліклініку, де створені умови для фахового обслуговування пацієнтів на первинному медичному рівні. Буквально нещодавно за цією ж адресою тільки в  центрі соціального обслуговування людей поважного віку було відкрито тренажерну залу з соляною кімнатою та певним реабілітаційним обладнанням. Керівник міста підкреслив, що завдяки цьому літні жителі мікрорайону відтепер можуть не тільки отримувати повноцінне лікування в амбулаторії сімейної медицини, а й за місцем проживання  проходити реабілітацію після хвороб.   

Теги: #Новини

Фотогалерея