Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук – проти наркотиків

Кременчук – проти наркотиків

Січень 10, 2020

10 січня 2020 року  у  виконавчому комітеті   Кременчуцької міської ради   відбулося засідання робочої групи з питань протидії незаконному обігу наркотичних речовин, їх аналогів і прекурсорів Міністерства внутрішніх справ  та результати її діяльності.

Обговорювали запуск пілотного проекту щодо протидії наркозлочинності у  місті Кременчуці - «Кременчук – проти наркотиків», який надалі  планується поширити по всіх містах України.

Презентував проєкт заступник голови  Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення України, член робочої групи Микола Білоус.

Начальник Управління забезпечення формування державної політики у сфері протидії наркозлочинності МВС України  Анна Круглова зупинилася на питаннях щодо формування державної політики  у сфері протидії наркозалежності в Україні, а також звернула увагу на ті зміни, які планується внести в чинне законодавство  щодо цього питання. Своїми думками щодо вирішення питання боротьби з  наркотиками поділилися також правоохоронці та представники громадських організацій.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що Кременчук готовий прийняти і запроваджувати програму «Кременчук – проти наркотиків!». Він підкреслив, що у нашому місті дуже багато громадських організацій, які  працюють у напрямку профілактики наркозалежності та боротьби з розповсюдженням  наркотичних речовин. Віталій Малецький зазначив, що така сучасна модернова програма, участь у розробці якої візьмуть управління у справах сімей та дітей,  департамент освіти, управління охорони здоров’я, управління молоді та спорту, правоохоронні органи обов’язково буде прийнята у Кременчуці.

Заступник голови  Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення України Микола Білоус підкреслив, що надзвичайно важливо, щоб в цей проєкт включилися  також і інші міста України, адже щоб вирішити проблему наркоманії, боротися з нею потрібно всім загалом.

 

 

 

Теги: #Новини #

Фотогалерея