Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці обговорюють питання роботи служби зайнятості

У Кременчуці обговорюють питання роботи служби зайнятості

Січень 21, 2020

У Кременчуці проходить  «Круглий стіл» із залученням органів міської влади, представників ринкоутворюючих підприємств міста та міської організації роботодавців. У заході беруть участь міський голова Віталій Малецький, директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва,  в.о. голови Кременчуцької державної районної адміністрації Олександр Тютюнник,  керівник Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Віктор Калашник, керівник Асоціації роботодавців м. Кременчука Анатолій Литвиненко, представники підприємств установ та організацій, профспілок міста.

Даний захід проводиться за ініціативи  обласної служби зайнятості та за підтримки міського голови Віталія Малецького. Основні питання, що винесені на обговорення - забезпечення потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах, проблеми та перспективи  роботи служби зайнятості.

Міський голова Віталій Малецький, підкреслив, що  у нашому місті налагоджено  співпрацю між центром зайнятості та органами місцевого самоврядування. «Ми спільно працюємо для того, щоб промисловий Кременчук розвивався, щоб люди мали роботу, щоб місто отримувало податки, виплачувало соціальні виплати, щоб знижувався рівень безробіття», - наголосив керівник міста.

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва зазначає, що Полтавська область є унікальною.  Рівень зайнятості працездатного населення Полтавщини складає 65%, цей результат є одним із кращих в Україні. По рівню легальних трудових відносин наша область посідає друге місце в Україні після Києва. Вона також зазначає, що за останні три роки реєстрований ринок праці зменшився майже у 1,2 рази.  З метою підвищення якості роботи було  впроваджено в роботу обласної служби зайнятості інститутів кар’єрного радника та консультанта роботодавця, налагоджено співпрацю з роботодавцями щодо підбору персоналу тощо.

Під час круглого столу його учасники також обговорили питання роботи промислових підприємств Кременчука, підготовки кадрів професійно-технічними навчальними закладами міста, переваги ректрутингу та багато інших важливих питань.

Фотогалерея