Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

18 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Вартість проїзду у комунальних автобусах буде 2 грн.

Вартість проїзду у комунальних автобусах буде 2 грн.

Січень 23, 2020

           З лютого 2020 року у Кременчуці на міські маршрути вийдуть  10 комунальних автобусів загального користування, які працюватимуть у режимі  звичайного  руху. Вони  курсуватимуть   маршрутами, які з’єднують центр Кременчука з його правобережною частиною, а також  з іншими віддаленими мікрорайонами міста. Кременчужан пільгових категорій у них перевозитимуть безкоштовно, для інших громадян вартість проїзду у комунальних автобусах складатиме, як і у тролейбусах, – 2 грн.

        Сьогодні на пленарному засіданні позачергової Кременчуцької  міської ради міський голова Віталій Малецький наголосив, що вартість проїзду у комунальному транспорті має бути однаковою, щоб жителі лівобережної частини міста і Правобережжя були у рівних умовах.  Місто ж дотуватиме підприємству-перевізнику (КП «Кременчуцьке тролейбусне управління») пов’язані з цим додаткові витрати  за рахунок коштів міського бюджету.

 

Теги: #Новини