Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Медичні програми, які діяли у Кременчуці у 2019 році діятимуть і у 2020

Медичні програми, які діяли у Кременчуці у 2019 році діятимуть і у 2020

Лютий 13, 2020

У Кременчуці вже кілька років поспіль успішно діють соціальні медичні програми, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.  Начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа зазначив, що всі вони діятимуть і у 2020 році. Адже їх впроваджено задля підтримки соціально незахищених верств населення, майбутніх матусь і людей, які мають серйозні вади здоров’я і потребують дороговартісного лікування.

З кожним роком кількість людей, які скористалися медичними послугами, завдяки дії цих програм збільшується. Про важливість впровадження їх в життя свідчить статистика, яку наводить очільник медичної галузі міста.

Уже кілька років у Кременчуці вагітні отримують Пологові сертифікати, завдяки яким для них ведення вагітності та пологів  є безоплатними. У 2019 році 1121 вагітна скористалася пологовими сертифікатами, на що використано  понад 3,1 млн. грн. міського бюджету.

Відчули кременчужани  і переваги  міської програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань «Стоп-інфаркт». Впродовж року в рамках програми  безкоштовно проведено 104 коронарографії та 71 стентування. Зазначені медичні обстеження і процедури  так само були профінансовані з міського бюджету  -   2 млн. 737 тис. грн. було спрямовано на ці цілі. Максим Середа зазначає, що в більшості випадків це  не тільки дало можливість  покращити здоров’я пацієнтів, але й врятувати їх життя.

Суттєвою допомогою хворим на онкологічні захворювання є фінансування з міського бюджету одного курсу хіміотерапії, згідно із міською цільовою програмою лікування онкологічних і гематологічних захворювань. Впродовж 2019 року  176 хворих скористалися  цією послугою, на загальну суму 1 млн. 700 тис. грн.. Варто зазначити, що середня вартість одного курсу хіміотерапії становила понад 9000 гривень.

Також у місті впродовж звітного періоду реалізувалася міська цільова програма централізованого харчування пацієнтів закладів охорони здоров’я м. Кременчука, яка також фінансувалася за рахунок коштів бюджету міста. На ці цілі у 2019 році було виділено  7 млн. 688 тис. грн.,  середня вартість харчування становила 38,78 грн. на один ліжко-день.

За рахунок коштів міського бюджету хворим кременчуцьким дітям, було забезпечено повне фінансування лікування в реанімаційному відділенні міської дитячої лікарні.  За рік проліковано 517 дітей.

Теги: #Новини #