Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

30 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На Кохнівку їздитиме тролейбус

На Кохнівку їздитиме тролейбус

Лютий 20, 2020

Сьогодні на Кохнівку виїхав перший тролейбус.   Поки що в тестовому режимі, але, як запевняють фахівці, – обкатку пройшов вдало. На автономному ходу тролейбус пройшов від Пивзаводівського кола до Кохнівського хлібзаводу і в зворотному напрямку. Після проведення усіх тестових процедур тролейбус вийде на маршрут. Таким чином, жителі мікрорайону Кохнівка матимуть зручний, комфортний комунальний транспорт, вартість проїзду в якому становитиме 2 гривні, а для пільгових категорій проїзд буде безкоштовним.

Тож програма, яку ініціював міський голова Віталій Малецький щодо покращення транспортного сполучення в Кременчуці, зокрема і віддалених  мікрорайонів, в дії. Нагадаємо, що зовсім недавно було відкрито тролейбусний маршрут №1+, який сполучає центр міста з мікрорайоном  кварталу 304. На вищеназваних маршрутах тролейбусів ніколи раніше не було, тож, відкриттю нових маршрутів передувала велика робота щодо облаштування дорожніх розв’язок, ремонту дорожнього покриття, встановлення нових зупинок, тощо.

Фотогалерея