Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

29 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Лютий 24, 2020

На засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області, яке проводив заступник міського голови Руслан Проценко, обговорили питання  проведення у 2020 році  у Кременчуці  І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-партіоичної гри «Сокіл» («Джура») та розробку нової  міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2023 роки.

На початку засідання  Руслан Проценко вручив Грамоти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради голові та члену ГО «Обєднання ветеранів Збройних сил, інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників локальних конфліктів і миротворчих сил «Гвардія» Едуарду Яцуку та Євгену Сокуру за вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді.

Презентуючи проєкт програми проведення І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-партіоичної гри «Сокіл» («Джура»), Володимир Теміров зазначив, що цього року вона проходитиме 5-8 травня. Минулого року у ній взяли  участь 17 команд,  розраховують, що цьогоріч їх буде близько 25. У таборуванні зможуть взяти участь учні двох вікових категорій:  15-17 років – команда Джур та 11-14 років – молоді козаки.  Під час гри планують провести заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, крім того, її учасники навчаться виготовляти маскувальну сітку, яку потім передадуть військовим, які несуть службу у зоні ООС.  Планується також похід до козацької церкви та демонстрація Книги Звитяг. Більш детально проведення заходу планують обговорити окремо під час оргкомітету.

Керівник відділу з реалізації молодіжної політики управління молоді та спорту  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Віталій Волошко проінформував присутніх, що у зв’язку із завершенням дії міської цільової програми  національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки  у Кременчуці буде оголошено  подачу нових проектів для формування міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2023 роки. Пропозиції до програми планують приймати з 25 лютого 2020 до 25 березня 2020 року, після цього Координаційна рада у справах сімей та дітей збереться, щоб їх обговорити, після чого  розпочне безпосередньо розробляти нову програму. Оголошення про початок прийом проєктів національно-патріотичного спрямування буде розміщено на офіційному вебпорталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.

Теги: #Новини

Фотогалерея