Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Міські комунальники та працівники ДСНС готові до ліквідації наслідків можливого паводку

Міські комунальники та працівники ДСНС готові до ліквідації наслідків можливого паводку

Лютий 25, 2020

Хоча цьогорічні погодні умови  та відсутність значного снігового покрову не загрожують значним паводкам,  міська комісія з питань техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій, засідання якої проводив перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, розглянула питання про  прогноз весняної повені у 2020 році, готовність комунальних та аварійних служб до зустрічі можливого паводку  та ліквідації наслідків можливих підтоплень на території області.

За інформацією Кременчуцького міськрвайонного управління Головного управління ДСНС України в Полтавській області та департаменту житлово-комунального господарства у місті  є і готова до роботи техніка для відкачування води. Вона буде задіяна у разі, якщо така потреба виникне. Заступник начальника департаменту ЖКГ Катерина Бутенко також зазначила, що на балансі КП «Благоустрій Кременчука» знаходяться дев’ять станцій перекачування зливових вод, які перебувають у робочому стані та спроможні прийняти паводкові води. На обслуговування підприємства також перебуває близько 22 км.  водовідвідних каналів, які очищені від побутового сміття та спроможні прийняти паводкові води. У місті також проводиться постійний моніторинг стану зливової каналізації. КП «Кременчукводоканал» затверджено заходи з підготовки підприємства до роботи в період можливих весняних паводків. Проводиться ревізія насосних агрегатів, заглибних та дренажних насосів, пересувної помпи, засувок, посилено контроль за станом дамб мулових карт правобережних КОС, забезпечено цілодобовий контроль якості питної води шляхом відбору проб, створюється необхідний запас реагентів.

Теги: #Новини #