Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Лікарня відновного лікування працюватиме як ізолятор для осіб, що знаходяться на обсервації

Лікарня відновного лікування працюватиме як ізолятор для осіб, що знаходяться на обсервації

Березень 30, 2020

Про це повідомив сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19  начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа. Він зазначив, що для осіб, які повернулися із країн або  міст, де виявлено випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію, і не мають можливості самоізолюватися, такі умови створені у КПМ «Лікарня відновного лікування» ( водолікарня).  З проханням про направлення до лікувального закладу громадяни повинні звернутися до свого сімейного лікаря, або повідомити на гарячу телефонну лінію 1563.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що всі кременчужани, які проживають у  маленьких квартирах або гуртожитках і не мають можливості забезпечити собі умови для обсервації, зможуть пройти 14-ти денний термін ізоляцій у лікарні відновного лікування під наглядом медичних працівників. Перебування і харчування у закладі буде для них безоплатним. Всі витрати візьме  на себе  міський бюджет.