Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Незаконно працюючі термінали поповнення рахунків демонтують

Незаконно працюючі термінали поповнення рахунків демонтують

Квітень 09, 2020

Щоденно  4 оперативні групи та 13 інспекторів  проводять перевірки  закладів торгівлі, аптечної мережі, АЗС та інших суб’єктів господарювання, що продовжують працювати в умовах карантину. Вчора перевірено 552 об’єкта, в тому числі 88  магазинів у санітарних зонах.  Серйозних зауважень до них не було, проводилася роз’яснювальна робота  щодо наявності окулярів, масок, рукавичок, проведення дезінфекції тощо.

Було перевірено 92 термінали поповнення рахунків та банкоматів, виявлено 3 незаконно встановлених об’єкти по вул. Троїцькій, пр. Лесі Українки, пр. Свободи, їх буде демонтовано. Під час перевірки також було виявлено 8 працюючих ломбардів – 6 у Крюківському районі та 2 у Автозаводському. З юристами цих закладів проведено роз’яснювальну роботу, до них доведено  розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, міського голови, відповідно до якого роботу цих закладів у Кременчуці заборонено. Після проведення роз’яснювальної роботи вони припинили свою роботу без складання протоколів.

Теги: #Новини #