Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-2 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Квітень 24, 2020

Як повідомила 24 квітня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 23 дорослих та 11 дітей, у 4 пацієнтів вперше діагностовано пневмонію. Їм встановлено підозру на COVID-19, аналізи направлені на ПЛР діагностику до Полтавського обласного лабораторного центру.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває  46 пацієнтів, у 7-ми - тяжкий перебіг хвороби ( у 3-х  підтверджено COVID-19,  у 4-х – очікують результати ПЛР досліджень).   У місті проводиться робота над виявленням можливих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, проводяться експрестестування та направляються матеріали на ПЛР - дослідження до Полтавського обласного лабораторного центру.

За минулу добу  проведено 10 експрестестів, 2 з них показали позитивний результат, 28 біологічних матеріалів наплавлені на ПЛР дослідження в місто Полтава. У зв’язку з тим, що вчора у Полтавському обласному лабораторному центі проводилися регламенті роботи, тому Кременчук ще очікує на результати 178 аналізів, які ще знаходяться в роботі.

 Всього на ранок 22 квітня 2020 року у Кременчуці зареєстровано 58  випадків захворювання на   COVID-19 громадян, які зареєстровані у м. Кременчуці, 22 з них знаходяться на стаціонарному лікуванні, 13 лікуються амбулаторно, 9  видужали, 1 , на жаль, помер.

Вчора до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» поступило 2 хворих з підозрою на COVID-19 з Глобинського та Кременчуцького районів.

         Начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа зазначив, що Кременчук виконує свою функцію, як центру госпітального   округа і приймає на лікування не тільки хворих з прилеглих районів до інфекційного відділення, а й пацієнтів з гострими хірургічними та травматичними патологіями до лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».