Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Квітень 28, 2020

Як повідомила 28 квітня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 24 дорослих та 11 дітей, випадки  захворювання на грип та пневмонії, що лікуються  амбулаторно, не реєструвалися.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває  45 пацієнтів.  У 4-х - тяжкий перебіг хвороби ( у 2 підтверджено COVID-19,  2 – очікують результати ПЛР досліджень).   У місті проводиться робота над виявленням можливих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, проводяться експрестестування та направляються матеріали на ПЛР - дослідження до Полтавського обласного лабораторного центру.

За минулу добу  проведено 7 експрестестів,  всі вони показали негативний результат, 36 біологічних матеріалів наплавлені на ПЛР дослідження в Полтавський обласний лабораторний центр.  Всього до Полтави на проведення таких аналізів було направлено 596 біологічних матеріалів, 269 залишаються ще  в роботі. Вчора отримали ще 56 результатів, 4 позитивні – це 1 пацієнт, якому вже встановлено діагноз COVID-19 та 3 нових пацієнтів, серед них 1 дитина, у батька, матері та старшої сестрички якої захворювання на коронавірусну інфекцію було підтверджено раніше. Ще 2 осіб – це члени родин працівників Центральної районної лікарні.

Всього на ранок 28 квітня 2020 року у Кременчуці зареєстровано 63  випадків захворювання на   COVID-19 громадян, які зареєстровані у м. Кременчуці, 9  видужали, 1 , на жаль, помер.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я Максима Середи у Кременчуці продовжують проводити ПЛР тестування працівників станції екстреної медичної допомоги. На даний час проведено забір біологічного матеріалу 90 працівників швидкої, їх направлено до Полтавського обласного лабораторного центру.