Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

1 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці розглядають 3 можливі варіанти відновлення після карантину роботи громадського транспорту

У Кременчуці розглядають 3 можливі варіанти відновлення після карантину роботи громадського транспорту

Квітень 28, 2020

Це питання розглядалося сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. За словами керівника управління транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслана Івашини,  у   Кременчуці розглядають 3 можливі  варіанти відновлення після карантину роботи громадського транспорту.

         Перший, його називають червоним, застосовуватимуть, якщо ситуація не покращуватиметься, то перевезення продовжуватимуть здійснювати виключно на нерегулярних маршрутах. Перевозитимуть працівників так званої критичної інфраструктури, зокрема: охорони здоров’я та підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста з дотриманням маскового режиму та  кількості відповідно до рішення уряду. У цьому випадку можливе зменшення кількості транспорту з метою зниження навантаження на місцевий бюджет.

         Другий, його називають жовтим, може бути введений, якщо ситуація хоча б трішки почне змінюватися на краще. У такому випадку перевезення продовжуватимуть здійснювати в режимі спеціальних перевезень. Автобуси та тролейбуси працюватимуть протягом всього дня, але в обмеженій кількості. Перевезення працівників підприємств, закладів та установ здійснюватимуть відповідно до рішення уряду з дотриманням маскового режиму. Оплата за проїзд здійснюватиметься відповідно до діючих тарифів без надання пільг.

         Третій, його називають зеленим, може бути  застосовано у разі значного покращення   ситуації. Він передбачає відновлення всіх діючих автобусних і тролейбусних маршрутів. Проїзд буде дозволений всім громадянам, в тому числі і пільгових категорій. При цьому дотримання маскового режиму все одно буде обов’язковим, та можливе обмеження кількості пасажирів відповідно до рішення уряду.

Теги: #Новини