Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

25 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Травень 11, 2020

Як повідомила 11 травня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів  не зверталися ні дорослі, ні діти, зареєстровано 2 пневмонії, зразки дослідження направлені ПЛР дослідження, щоб підтвердити, або спростувати підозру на COVID-19.

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває  32 пацієнта.  У 3-х тяжкий перебіг хвороби, у  2-х з них підтверджено COVID-19,  1-му виставлено підозру щодо захворювання на коронавірусну інфекцію, очікуються результати ПЛР тестування.   У місті проводиться робота  щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19, проводяться експрестестування та направляються матеріали на ПЛР - дослідження до Полтавського обласного лабораторного центру. З початку  епідемії у Кременчуці проведено 418 досліджень експрестестами.

Полтавського обласного лабораторного центру за минулу добу на ПЛР  дослідження направлено 8 зразків біологічних матеріалів. Вчора отримали 31 результат ПЛР тестів,   наразі очікують ще 157 результатів ПЛР досліджень.

У інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» на стаціонарному лікування наразі перебуває 21 пацієнт, 20 з них з пневмоніями, 2-є з тяжким перебігом хвороби.  

За минулу добу до реанімації І міської лікарні доставлено 1 пацієнта з тяжким перебігом пневмонії. Начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа зазначив, що це відділення наразі працює лише на прийом пацієнтів з підозрою на  COVID-19, тому там дотримуються всіх санітарних вимог, передбачених Міністерством охорони здоров’я.

На сьогоднішній день у Кременчуці зареєстровано 89 випадків захворювання на COVID-19, з них вже 39 одужало.

На самоізоляції у Кременчуці станом на ранок 11 травня 2020 року перебуває 75 осіб, 50 з них контактні.