Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Щоб розвантажити пасажиропотік у середині маршрутів від завтра планують запустити додаткові одиниці транспорту з зупинки «Вул. Вадима Пугачова»

Щоб розвантажити пасажиропотік у середині маршрутів від завтра планують запустити додаткові одиниці транспорту з зупинки «Вул. Вадима Пугачова»

Травень 26, 2020

 У зв’язку із  пом’якшенням карантинних заходів, збільшилася кількість громадян, які почали користуватися громадським транспортом.  Обмеження у  кількості пасажирів по числу сидячих місць у салонах маршруток і тролейбусів  призводить до того, що на зупинках «Вул. Лесі Українка», « Вадима Пугачова», «Гвардійська», що знаходяться   у середині маршрутів,  накопичується багато людей, які не можуть зайти у  транспорт, бо він або проїжджає мимо, або бере тільки по кілька громадян.  Тож сьогодні на засіданні  міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації начальник управління транспорту  Руслан  Івашина повідомив, що за домовленістю із  перевізниками від завтра від зупинок «Вул. Лесі Українка», « Вадима Пугачова» пустять додаткові одиниці транспортних засобів, щоб вивезти людей, які не можуть сісти в транспорт, що рухається від початку маршруту.

         Міський голова Віталій Малецький  дав доручення керівнику управління транспорту відпрацювати  питання можливості  перевезення цих людей  ще й тролейбусами. Він запропонував  зробити поворот тролейбусу на автономному ходу з вулиці Вадима Пугачова на проспект Свободи, там приєднатися до електромереж та забезпечити можливість  перевезення пасажирів з зупинок «Вул. Вадима Пугачова», «Гвардійська», «Вадима Бойка».

         Сьогодні  у Кременчуці на маршрутах громадського транспорту працюють 132 одиниці автотранспорту приватних перевізників, 41 тролейбус та 9 автобусів КП «Кременчуцьке тролейбусне управління». Руслан Івашина зазначає, що завершили навчання  ще 7 водіїв тролейбусів, завдяки чому  вже найближчим часом кількість одиниць електротранспорту на маршрутах міста може бути збільшено.