Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук відвідав Посол Латвії в Україні

Кременчук відвідав Посол Латвії в Україні

Червень 03, 2020

3 червня відбулася зустріч міського голови Віталія Малецького з Надзвичайним та Повноважним Послом  Латвійської Республіки в Україні Паном Юрісом  Пойкансом, який перебуває в нашому місті з офіційним візитом.

Вітаючи високоповажного гостя, Віталій Малецький відзначив велику роль Латвії, яка, як незалежна держава,  незмінно підтримує Україну в боротьбі за  суверенітет і  територіальну цілісність.  Керівник міста підкреслив, що це перший візит дипломатичної місії до Кременчука, що відбувається під час послаблення карантину. Є сподівання, що такі умови дадуть старт новому розвитку співробітництва над провадженням багатьох проєктів, які охоплюватимуть економічні та гуманітарні сфери.  

Віталій Малецький подякував латвійських партнерів за постійну гуманітарну підтримку, яка в останні 6 років латвійською стороною надається українцям, за реалізацію  програми з реабілітації українських військовослужбовців, а також звільнених українських політв’язнів. Він підкреслив, що Кременчук відкритий до подальшого взаємовигідного партнерства

         Надзвичайний та Повноважний Посол  Латвійської Республіки в Україні Пан Юріс  Пойканс теж зупинився на перспективі подальшого співробітництва між обома країнами. Він зазначив, що в  квітні 2020 року в Латвії розпочав роботу інтерактивний електронний майданчик «Український торговий дім». В умовах існуючих обмежень для розвитку ділових контактів у зв’язку з COVID-19 діяльність бізнес-платформи зосереджена на опрацюванні можливостей з укладання прямих контрактів та супроводі контрактних зобов’язань. Також Пан Юріс  Пойканс запросив до участі підприємства Кременчука в бізнес форумі, який заплановано провести восени цього року в Латвії.

Теги: #Новини

Фотогалерея