Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці розпочали кампанію вакцинації проти коронавірусу

У Кременчуці розпочали кампанію вакцинації проти коронавірусу

Лютий 26, 2021

Перше профілактичне щеплення вакциною AstraZeneca
було зроблено  завідувачу відділення анестезіології та інтенсивної терапії КПМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О. Богаєвського» Дмитру Лежньову.

Медик наголосив, що свідомо підійшов до вакцинації,  оскільки за час пандемії разом із своїм колективом рятував багато тяжких хворих. На жаль,  у деяких випадках, незважаючи на всі вжиті реанімаційні заходи, життя пацієнтів не вдалося врятувати.

Дмитро Лежньов підкреслив, що на сьогоднішній день більш ефективного методу протидії коронавірусній інфекції немає. Щоб захистити себе та своїх близьких від страшної, непередбачуваної та дуже підступної хвороби, він прийняв рішення пройти вакцинацію та радить усім, у кого немає медичних протипоказань,  вчинити за його прикладом.  

Разом із своїм керівником щеплення проти коронавірусу отримають більше половини персоналу відділення анестезіології та інтенсивної терапії КПМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О. Богаєвського».  

Теги: #Новини

Фотогалерея