Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці протиковідною вакциною щепилося 170 медиків

У Кременчуці протиковідною вакциною щепилося 170 медиків

Березень 03, 2021

У  Кременчуці профілактичне щеплення від коронавірусної інфекції отримали 170 медичних працівників, які найбільш тісно контактують із хворими на COVID – 19. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я міста Максим Середа.

За його інформацією, щеплення кременчуцьких медиків було розпочато з 26 лютого. Проводить його виїзна мобільна бригада з обласного центру. У  перший день вакцинації  нею було проведено 100 щеплень, у другий день   – 70. Наразі  мобільна бригада з Кременчука проходить спеціальні навчання, які  мають завершитися наприкінці поточного тижня. Як тільки міські фахівці отримають сертифікати, Кременчук матиме можливість самостійно проводити імунізацію кременчужан і  замовляти необхідну кількість вакцин.

Головний медик Кременчука наголосив, що вакцинація  проводиться на добровільних засадах. На сьогодні бажання отримати профілактичне щеплення виявили 208 медиків, які задіяні до боротьби з  COVID – 19.  Вцілому, на цьому рівні хворим на коронавірусну  інфекцію надають  допомогу до 500 медиків. Переважна більшість із них перехворіла на цю інфекцію та має імунітет. Упродовж двох місяців планується провести імунізацію медичних працівників і фахівців, які працюють у галузях із високим рівнем  інфікування COVID – 19. На наступному тижні розпочнеться вакцинація спеціалістів первинної медичної ланки Кременчука. 

Теги: #Новини