Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці на стаціонарному лікуванні перебувають 40 пацієнтів із діагнозом COVID-19

У Кременчуці на стаціонарному лікуванні перебувають 40 пацієнтів із діагнозом COVID-19

Березень 05, 2021

Із них 32 кременчужанина та 8 жителів Кременчуцького району. Амбулаторно під наглядом сімейних лікарів цю хворобу лікують 150 жителів міста. Про на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації проінформувала заступник міського голови Ольга Усанова.

За її інформацією, за звітній поточний тиждень до лікарів і симптомами ГРВІ звернулося 239 дорослих і 539 –дітей. У порівнянні з минулим тижнем на респіраторні інфекції спостерігається деяке зростання, разом із тим ці показники відповідають загальноукраїнським. Щодо вчорашнього дня, то діагноз ГРВІ виявлено у 38 дорослих і 109 маленьких пацієнтів.

Пневмонії на минулому тижні зареєстровані у 38 дорослих, з них у 4 – за попередню добу. Підозр на коронавірусну хворобу встановлено у 59 дорослих, у дітей ця інфекція не фіксувалася.

На стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 70 пацієнтів, у 19 з них - тяжкий перебіг хвороби. Також із запаленням легенів в умовах стаціонару дитячої лікарні перебувають 4 дітей.

У Кременчуці продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За попередню добу в місті було проведено 344 експрес тестувань на антитіла, із яких 16 - позитивних. За минулу добу на ПЛР дослідження було направлено 75 біологічних матеріалів.

За звітній тиждень коронавірус виявлено у 88 кременчужан, що на 32 випадки більше, ніж у позаминулому тиждені.

Всього в місті зареєстровано 5963 випадки COVID-19, одужало 5617 кременчужан, померли 164 особи.

Незважаючи на зниження кількості хворих на коронавірусну інфекцію, звертаємо увагу кременчужан на те, що попередити цю інфекцію та зменшити ризики зараження нею можна, дотримуючись простих правил санітарної безпеки.

Теги: #Новини