Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем машинобудівника

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем машинобудівника

Вересень 24, 2021

Шановні машинобудівники!

 

Щиро вітаю вас із професійним святом! Історично склалося, що галузь машинобудування була і залишається основою промислового потенціалу Кременчука.  Від рівня розвитку місцевих машинобудівних підприємств залежить забезпечення робочими місцями кременчужан, наповнення бюджетів різних рівнів та удосконалення соціальної інфраструктури міста.

Сьогодні кременчуцькі підприємства машинобудівної галузі успішно освоюють випуск інноваційної продукції, яка отримала визнання в нашій країні та далеко за її межами.  Такого успіху неможливо було б досягти без висококласних фахівців, які є інтелектуально-технічним базисом українського машинобудування.

Переконаний, що майстерність і професіоналізм місцевих машинобудівників у подальшому забезпечать впевнений розвиток галузі  та освоєння нових ринків збуту.

Висловлюю слова вдячності всім колективам машинобудівних підприємств Кременчука і ветеранам галузі за самовіддану працю на благо нашого міста! Бажаю вам впевненого майбутнього, міцного здоров'я, благополуччя та нових перемог!