Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем міста

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем міста

Вересень 24, 2021

Шановні жителі великої Кременчуцької територіальної громади!

 

 

Щиро вітаю вас з 450- річчям з Дня заснування міста Кременчука та 78 річницею визволення його від нацистських загарбників!

Як свідчать історики та дослідники, Кременчук набагато старший за свій офіційний вік – на сьогодні є археологічні підтвердження, що нашому місту 900 років.  Але вік додає лише поважності Кременчуку, насправді ж з кожним роком місто молодіє і стає привабливішим. Друга світова війна залишила в історії міста свій чорний слід – місто майже вщент було зруйнованим, але лише архітектурно, бо бойовий дух, відвагу і мужність жителів міста протягом віків ніхто і ніяк не зміг здолати. І сьогодні місто живе і розвивається, зігріте любов’ю кременчужан, звеличене плідною працею, досягненнями в спорті, культурними надбаннями. Ми всі пишаємося рідним Кременчуком і разом працюємо на його благо.

Безмежна вдячність усім поколінням кременчужан, які розбудовували наше місто на різних етапах його історії. Вічна пам'ять  загиблим і померлим героям, ветеранам, учасникам Другої світової війни, героям праці, нашим славним співвітчизникам, які загинули, захищаючи незалежність нашої держави та мирне небо над нашим містом.

Зичу усім здоров’я і радості, щастя і благополуччя. Мирного неба на мирній землі усім нам, добра і натхненної плідної праці заради кращого майбутнього. Нехай квітне і розбудовується Кременчук, з кожним роком, стає більш сучасним і прогресивним. З Днем міста! З Днем Кременчука!