Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє:

Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє:

Грудень 06, 2021

Інформація про проведення відкритих слухань проєкту тарифів                                           ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорій споживачів.

Відповідно до вимог Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» від 10.12.2015 №887, товариство з обмеженою відповідальністю  «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» повідомляє наступне:

07 грудня 2021 року о 11:00 в приміщенні актової зали  ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» (м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2) відбудеться відкрите слухання проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорій споживачів     ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» .

Порядок денний:

  1. Обговорення проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорій споживачів ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».
  2. Формування та прийняття рішень за результатами відкритих слухань.

З метою протидії поширенню коронавірусу COVID-19, з урахуванням обмежувальних заходів згідно постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» відкриті слухання проєкту відбудеться в режимі відеоконференції.

Заявки для участі у відкритому обговоренню проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для категорій споживачів ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» у режимі відеоконференції приймаються до 09:00 год 07 грудня 2021 року у електронному вигляді на електронну пошту kanc01@kremtec.com.ua або в письмовому вигляді за адресою: 39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2. В заявці просимо вказувати своє прізвище, ім’я та по-батькові, адресу проживання, контактний номер телефону, електронну адресу. Після реєстрації учасника на електронну адресу буде надіслано ідентифікатор конференції.       

 

 

Т.в.о.Генерального директора

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ»                                                    Олег ВЕРТЕПНИЙ

 

Теги: #Новини #