Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Звіт по Кременчуку за 27 травня, 93-ій день війни – міський голова Віталій Малецький

Звіт по Кременчуку за 27 травня, 93-ій день війни – міський голова Віталій Малецький

Травень 28, 2022

Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 23 особи, усі були розселені. Всього з початку війни до цього Центру звернулася 13828 осіб.

Від початку війни кременчужанами надано 1081 приватне житло для безоплатного розміщення 3372 внутрішньо переміщених осіб.

У Кременчуці в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання станом на 28 травня зареєстровано 22848 осіб.

Вчора внутрішньо переміщеним особам видано 353 продуктові набори. Всього видано 18761 продуктовий набір.

Для отримання допомоги звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21). За весь час на гарячу лінію звернулося 21991 осіб, за попередню добу - 305 осіб.

Для потреб внутрішньо переміщених осіб Центру тимчасового розміщення «Кременчук» (вул. Єднання України, 7) наразі необхідні:

- матраси, ковдри, подушки, постільна білизна;

- продукти харчування;

- підгузки дитячі;

- засоби гігієни та мийні засоби;

- посуд (сковорідки, каструлі, чайники, інше);

- літній одяг та взуття.

А також завжди потрібна допомога сильних чоловіків та жінок з добрим та чуйним серцем. У великій війні немає малої допомоги!

За минулу добу в Кременчуці народилося четверо немовлят.

30 постраждалих від війни цивільних осіб прибуло на лікування в міські заклади охорони здоров'я. Загалом у медичних закладах Кременчука перебуває на лікуванні 57 таких осіб.

За минулу добу у Кременчуці лише двічі оголошувалася повітряна тривога. Але це не привід розслаблятися. Ворог продовжує завдавати ракетних ударів по Україні. Тож не ігноруйте сигналів тривоги - почувши звуки сирени, відразу йдіть в укриття!

Правоохоронці продовжували посилене патрулювання вулиць міста. Інформації про тяжкі злочини не надходило. Нагадую, у місті з 22:00 до 5:00 діє комендантська година, в цей час залишайтеся вдома.

Зранку на маршрути Кременчука виїхали 32 тролейбуси, 5 комунальних автобусів та 92 автобуси приватних перевізників.

Комунальні підприємства Кременчука працюють у звичайному режимі.

• Працівники КП «Благоустрій Кременчука» виконували прибирання на вулицях міста, проводили видалення аварійних дерев, покіс, працювали у парках та скверах міста, ліквідували наслідки негоди.

• Працівники «Кременчукводоканалу» забезпечують нормальне функціонування водогону та каналізаційної системи, виконували ремонтні та профілактичні роботи на мережах. Лабораторія підприємства контролює відповідність питної води санітарним нормам.

• КАТП-1628 здійснювало вивіз сміття з приватного сектора та житлових кварталів, проводило прибирання вулиць, у тому числі з використанням автопилососу, чистило ливнівки.

• КП «ШРБУ» продовжує ремонт автошляхів, у тому числі з використанням фрези та асфальтоукладальника. Проводиться оновлення дорожньої розмітки. Виконуються інші роботи з утримання дорожньої інфраструктури.

• КП «Теплоенерго» проводить заміну котлів на одній з котелень міста, виконує профілактичні роботи на тепломережах, ремонти теплових камер, інші роботи.

Тримаємо стрій!

Теги: #Новини

Фотогалерея